Dcera Moniky Bagárové slavila 3. narozeniny. Muradov se oslavy neúčastnil

Monika Bagárová se včera svým fanouškům pochlubila fotkami z nádherné narozeninové oslavy. Tu přichystala pro svou dcerku Ruminku, která už slavila 3 roky na světě. Malá princezna měla oslavu ve stylu pohádky Ledové království a detaily se rozhodně nešetřilo. Na co však zpěvačka zapomněla, bylo ve svém přání na Instagramu zmínit i Ruminčina otce Muradova.

Ten se neúčastnil ani oslavy. Jeho život se zřejmě teď točí kolem nové přítelkyně Sabiny Karáskové. Ale abychom mu úplně nekřivdili – na svou dceru si vzpomněl alespoň ve svém příspěvku na Instagramu, kam přidal společnou fotku. „Dnes má moje dcera třetí narozeniny. Jsem nesmírně vděčný pánu Bohu takovému zázraku, lásce mého života. Pouze podle jejího vzhledu jsem si uvědomil, jak moc můžete milovat. Všechno nejlepší k narozeninám, mé malé štěstí,“ popřál hrdý tatínek, který si nejspíš uspořádá vlastní oslavu, až u něj Ruminka bude.

Takovou jakou měla s maminkou a jejím novým přítelem Leo Lekajem však jen těžko předčí. Kromě výzdoby a dortu ve stylu Ledového království, došlo i na děti v různých kostýmech. Oslavu si Monika nechala připravit od firmy Naše momenty, která se právě na dětské oslavy nebo oslavy k příchodu miminka specializuje.

Monika své srdce totiž vložila hlavně do dojemného přání, které doplnila společnými fotkami s Ruminkou a Leem. „Srdíčko naše. Dnes slavíš 3. narozeniny. Zase to tak šíleně rychle uteklo, tolik jsme toho za ten rok spolu zažili, tolik krásných momentů. Milujeme jak jsi vtipná, to jak se spolu stále smějeme, kolik dobra a lásky rozdáváš. Přejeme ti, ať si tuhle krásnou energii neseš po celý život, zdraví a boží požehnání. Jsi naše vše, moc tě milujeme. Maminka & Leo,“ napsala zpěvačka. Také její fanoušci Rumince přáli hodně štěstí. Jedna sledující však nezapomněla poukázat na to, že i tatínek ji určitě velmi miluje.

Na Muradova Monika ve svém příspěvku jaksi zapomněla. Bývalí partneři se však na Instagramu vzájemně nesledují a je jasné, že každý teď má svůj život, i když je pojí Ruminka.

Zdroje: Instagram, autorský text