Dcera Kurta Cobaina vede mnohem nenápadnější život, než její rodiče: Ne vždy tomu tak ale bylo

Dceři legendárního Kurta Cobaina a slavné zpěvačky Courtney Love trvalo dlouhá léta, než začala žít uvědoměle. Po její bujaré minulosti můžeme říci, že žije mnohem kdidnějším životem, než její rodiče.

Frontman skupiny Nirvana Kurt Cobain, který se, bohužel, zapsal do Klubu 27, a Courtney Love měli jedno dítě – dceru. Dnes má krátce přes třicet a celý svět ji zná pod jménem Frances Bean Cobain .

Tím, že ji na svět přivedly dvě megahvězdy, neměla dětství a dospívání jako její vrstevníci. Legendární Cobain se potýkal s těžkými drogami a alkoholem, kterému holdovala i zpěvačka Courtney Love. Do této závislosti později spadla i Frances.

Než frontman Nirvany spáchal sebevraždu, své dceři založil svěřenecký fond. Tehdy jí bylo dva roky. Frances tak vyrůstala obklopena velkým majetkem. O tom, že žila nad poměry svědčí i její přiznání.

Než se Frances zbavila závislosti na alkoholu, utratila v přepočtu asi 300 milionů korun. Vystřízlivět se jí podařilo v roce 2016, tedy jako 24leté. „Ukázali mi jediný způsob, jak žít – v přebytku. Žít nad poměry,“ řekla Cobainova dcera.

A ve stejném podcastu Frances přiznala komplikovaný vztah směrem k penězům jejího slavného otce. „S penězi po otci mám velmi komplikovaný vztah, protože jsem si je nevydělala sama. Pocitově by se to dalo porovnat s obrovskou půjčkou, kterou nikdy nebudu schopna splatit,“ řekla s tím, že se cítí provinile.

Dnes je Frances jiná. Poté, co se zbavila závislosti na alkoholu, vnímá zodpovědnost za peníze a současně zredukovala své výdaje. Dá se říci, že bujarý způsob života vyměnila za uvědomělý, tišší.

Nedávno se dokonce provdala. Životní „ano“ řekla Rileymu Hawkovi, který je synem jednoho z nejkonečnějších skateboardistů planety – Tonyho Hawka. Svatba proběhla v tajnosti.