Dcera Kaisera a Konvalinkové měla problémy s alkoholem už na škole. Naďa Konvalinková si s dcerou i Oldřichem vytrpěla

Když se dvěma skvělým, ale i dobrodružným hercům, Nadi Konvalinkové (71) a Oldřichu Kaiserovi (67), narodila v roce 1983 dcera Karolína, snad každý předpokládal, že i z ní bude po vzoru rodičů talentovaná herečka. Možná na ni tato zátěž byla příliš velká a podlehla tlaku natolik, že sklouzla k alkoholu, což bohužel praktikoval i její slavný otec. Jednou byli dokonce spatřeni, jak spolu popíjejí…


Naděje, které slavní rodiče Karolíny Kaiserové vkládali do její herecké kariéry, když se rozhodla studovat herectví na konzervatoři, značně pohasly, když ji těsně před maturitou ze školy vyloučili kvůli alkoholismu, píše magazín VipSvět. Ačkoli není pochyb o tom, že Karolína zdědila po rodičích herecký talent, zřejmě jí chybělo odhodlání a pevná vůle. Už jako dítě se cítila šikanovaná, často se prý stávala terčem posměchu. K herectví ji vedla především její matka Naďa Konvalinková, která v ní viděla herecký potenciál a přihlásila ji do dětského rozhlasového souboru. Jak už to ale u dětských herců bývá zvykem, mnozí poukazovali na to, že vše získává jen díky protekci.

Rodiče přiznali, že jejich dcera byla vždy tvrdohlavá a ráda šla proti proudu. Ostatně její otec Oldřich Kaiser nebyl jiný. Uměla si užívat života, ale jako by neměla žádné hranice, píše magazín Extra. Byla milovnicí divokých večírků, kde alkohol tekl proudem. To ji nakonec dostalo na kolena. Přestože hrála v divadlech jako Divadlo Extrém a Branické divadlo i ve filmech, slávu jí to nepřineslo. Když Naďa Konvalinková viděla, v jak špatném stavu je její sotva třicetiletá dcera, snažila se jí pomoci tím, že ji přesvědčila, aby se léčila ze své závislosti na psychiatrické klinice. Možná jí to pomohlo, uklidnila se, ale jako herečka se neprosadila ani později.

Pro slavnou maminku je to jistě zklamání, ale na druhou stranu je ráda, že se Karolína zbavila protivného démona alkoholismu, a přeje si, aby založila rodinu. I ona by byla ráda za vnouče. „Až to přijde, budu šťastná,“ svěřila se sympatická herečka webu Naše hvězdy. Dost si vytrpěla nejen kvůli dceři, ale i kvůli bývalému manželovi Oldřichu Kaiserovi, který se také léta potácel pod vlivem závislosti na alkoholu. Po mnoha letech se zklidnil v partnerském vztahu s temperamentní Dášou Vokatou, kterou si před časem také tajně vzal ve Vídni. Dobře si rozumějí i při společných vystoupeních jako duo Oldáš. „Jsme skvělí partneři. V šedesáti letech už člověk neplánuje moc dopředu. Spíš bych to viděla tak, že je nám spolu moc hezky, co bude zítra, nad tím nepřemýšlím,“ svěřila se Dáša, která skládá písničky a Olda je ladí na housle.

Doufejme, že Karolína, která po dlouhé pauze dostala loni šanci v malé roli ve filmu Vánoční koleda, dostane příležitost znovu. Snad její právě oslavované čtyřicáté narozeniny budou znamenat restart v jejím zatím nepříliš úspěšném životě.

Zdroj: VipSvět, Extra