Dcera Johnnyho Deppa se objeví v novém seriálu, ve kterém není nouze o žhavé scény

Lily-Rose Depp (24) způsobila skandál! Při pohledu na její extrémně žhavé scény v novém seriálu „The Idol“ si nejeden člověk pomyslel, že to celé vypadá jako živá produkce převzatá z webu Pornhub. Na sexy dceru Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis se snesla kritika. Právem, nebo bude seriál The Idol hitem? Podívejte se na trailer a fotky!

Lily-Rose Depp nahá ve žhavých scénách! Nový seriál dcery Johnnyho Deppa přirovnal jeden z kritiků k pornu. Seriál je z produkce HBO. V traileru skutečně není nouze o žhavé scény, v nichž figuruje dcera Johnnyho Deppa a zpěvačky Vanessy Paradis. O čem seriál je?

Lily-Rose hraje zpěvačku Jocelyn, která se po pauze způsobené nervovým zhroucením vrací na pódia. Doprovází ji Abel Makkonen Tesfaye, kterého hraje Abel Makkonen Tesfaye známý jako The Weekend, majitel klubu a takzvaný guru seberozvoje, uvedl web Capitalfm.

Lily-Rose Depp. Kariéra dcery Johnnyho Deppa a Vanessy Paradise
Lily-Rose Depp získává stále větší slávu a dobře ví, jak ji podpořit nahými scénami a focením. Francouzsko-americká modelka a herečka je dcerou Johnnyho Deppa a zpěvačky Vanessy Paradis. Nyní čtyřiadvacetiletá hvězdička začínala v módním průmyslu už jako šestnáctiletá, kdy dělala své první krůčky před objektivem. Nyní je jí 24 let a stále více přitahuje pozornost fanoušků.

Zdroj: Capitalfm