Dcera Blaženy ze Slunce seno si svého partnera uměla vybrat: Anna Marie Kánská žije s miliardářem ve vile snů!

Dcera Blaženy Škopkové, kterou ztvárnila herečka Veronika Kánská, v úspěšné komedii Slunce, seno, Anna Marie Kánská, si svého partnera uměla opravdu velmi dobře vybrat. Mladá a pohledná blondýnka tvoří již přes dva roky pár s miliardářem Richardem Chladem, který na svém Instagramu sdílel fotografii z jejich společných Vánoc. Z této fotografie je patrné, že Anna Marie žije v opravdovém luxusu.

Z Anny Marie, která se Veronice Kánské narodila tři roky po natáčení komedie Slunce, seno, je dnes dospělá mladá dáma, která je stejně krásná jako její maminka. Zdá se však, že její dcera má před sebou možná ještě atraktivnější život, než její maminka Veronika.

Blonďatá kráska totiž před dvěma roky začala tvořit pár s miliardářem Richardem Chladem, který je navíc bývalý automobilový závodník, jenž se aktivně věnuje podnikání. Už na začátku jejich vztahu s Annou Marií měl Richard Chlad pro svou lásku slova obdivu, která sdílel, kde se dalo.

,,Ne, to není Paris Hilton!!! To je moje nová přítelkyně. Anna-Marie Kanská, absolventka vysoké školy, zaměstnaná, má také vedlejší zaměstnání jako cvičitelka a vyznavačka jógy, je prostě zcela přirozená,“ prohlásil o své přítelkyni v jednom ze svých rozhovorů Richard Chlad, cituje jeho slova Pluska .

Miliardář mimo jiné ocenil i vzhled své přítelkyně, která je krásná bez jakýchkoliv plastických operací, či botoxů. Mladá kráska ho zaujala natolik, že s ní plánuje svatbu a možná i rodinu, píše deník Blesk. Pohledná blondýnka si určitě vybrala dobře. Jak je vidět z fotografií, které u sebe na profilu Richard Chlad sdílel, dvojice si žije ve velice luxusním domě.

Zdroje: Pluska, Blesk, Autorský text