Dcera Barbory Munzarové získává slávu v USA. Její Tik Tok účet má přes milion sledujících z Ameriky

Anna Dvořáková, která je dcerou Barbory Munzarové a Jiřího Dvořáka si získala své publikum v USA. Na platformu Tik Tok tvoří obsah v angličtině, kde se na videích objevuje v dobových kostýmech s tématikou Harryho Pottera, Pirátů z Karibiku či hrdinů z dílny Marvel.

Anna Dvořáková se již zítra zítra objeví na televizních obrazovkách v očekávaném seriálu Eliška a Damián. Ztvární tam postavu Elišky, která žije v současnosti a setká se s Damiánem, který cestuje časem a je z roku 1758. Damiánovi Eliška nebude lhostejná a svou lásku si budou muset vybojovat a překonat mnoho překážek, jak už to v romantických seriálech bývá.

Ovšem i když zde herecká kariéra Aničky teprve začíná, na internetové síti je již slavná. Působí jako influencerka na sociální síti Tik Tok a její cílovou skupinou jsou především zahraniční vrstevníci.

„Mám milion tři sta sledujících a většina z nich je z Ameriky. Takže dělám a tvořím videa a kontent v angličtině. Ano, je to takové americké,“ píše deník Aha.

Anička je nejen dcerou slavných rodičů, ale má také známé prarodiče a to Luďka Munzara a Janu Hlaváčovou. Na herecké scéně se objevila již dříve a zahrála si například po boku své maminky Barbory Munzarové v psychologickém dramatu Klec. Objevila se také ve videoklipu skupiny Slza ke skladbě K Vánocům chci jen tebe.

Anička je všestranně talentovaná dívka a ještě o ní jistě hodně uslyšíme.

Zdroje: Aha, Tik Tok, Celebwiky