Dcera Andrey Verešové postoupila do finále mistrovství světa ve snowbordingu. Pyšná maminka se úspěchem své dcery pochlubila na Instagramu

Vanessa Volopichová, dcera Andrey Verešové a Daniela Volopicha je na Novém Zélandu a účastní se mistrovství světa ve snowbordingu. V kvalifikaci obsadila 2. místo a postoupila do finále. Maminka Andrea sdílí s fanoušky nadšení a svou dceru chválí.

16letá Vanessa nesplnila přání mamince Andree a nestala se modelkou, ale daleko bližší jí je brázdit sněhem zaváté kopce na snowbordu. Je sportovkyně tělem i duší a ve sportovní kariéře se ji vede moc dobře.

Vanessa je již například hrdou majitelkou zlaté medaile, kterou získala na evropské olympiádě ve snowboardingu v Itálii. Ve sportu se ji daří a věnuje se mu naplno.

Maminka Andrea je na svou dceru velmi pyšná a její nynější úspěšnou kvalifikací se pochlubila fanouškům na svém instagramovém profilu.

Vanessa na Nový Zéland odletěla z dovolené ve španělské Marbelle, kde nedávno byla se svými rodiči. Dovolenkový ráj opustila předčasně právě kvůli závodům.

Vanesse přejeme mnoho štěstí na Mistrovství světa.

Zdroje: Instagram