David Gránský si dává pauzu od natáčení seriálu Zoo

David Gránský je velmi oblíbený herec a k tomu ještě navíc krasavec. Jeho fanynky ho zbožňují v seriálu televize Prima Zoo, kde David ztvárňuje postavu Alberta Poláka, pocházejícího z právnické rodiny. Místo práv ale vystudoval marketing a uchytil se právě v zoo, píše se na stránkách televize Prima. Jenže David se nedávno rozhodl dějovou linku Alberta Poláka na nějaký čas přerušit.

Sám od sebe se rozhodl natáčení seriálu odsunout a raději se věnovat své rodině. David je totiž otcem desítiměsíčního syna Matea a v rozhovoru pro pořad Showtime přiznal, že se mu zdá, že mu utíká čas na to, aby byl častěji se svým synem. „Já si teď dám takovou pauzičku od natáčení seriálu ZOO, na tři měsíce zmizím z obrazovek. Je to i z toho důvodu, abych se mohl věnovat rodině, protože za těch pár měsíců, co je malej na světě, tak mám pocit, že mi to hrozně utíká,“ cituje Davidova slova deník Aha.

Pro Davida je rodina na prvním místě, ale úplně se před světem kamer neuzavře. V rozhovoru pro portál Lifee řekl, že ho ještě čeká měsíční natčení v Bratislavě. „Mezitím budu měsíc točit v Bratislavě Česko-Slovensko má talent – takže budu mít pořád co dělat. Ale mimo to pojedeme na dovolenou s rodinou Patricie Pagáčové a také se chystám se svou ženou a malým do Barcelony. Budeme cestovat a věnovat se jeden druhému,“ svěřil se David, který svou práci velmi miluje.

Pauzu si dává hlavně tedy z rodinných důvodů. Rozhodně to prý není proto, že by té práce měl hodně a byl z ní uvanevný. Podle svých slov jen potřebuje „zjistit, jestli mu to všechno bude chybět, a znovu se na práci těšit, aby ho to nevysávalo. Jsem přesvědčený, že to nastane a práce mi bude chybět, protože jsem na ní závislý. Ale teď bych rád investoval nějaký čas také do rodiny.“

Davidovi tak už vlastně začínají letní prázdniny, protože jak známo, natáčení a divadelní představení se v létě moc nedělají. Davidovy fanynky tak jistě doufají, že si herec v tom dlouhém volnu dostatečně odpočine, načerpá novou energii a vrátí se zpět do jejich oblíbeného seriálu.

Zdroje: Aha, Lifee, televize Prima