David Gránský odtajnil největší životní bolest: S partnerkou přišli ve třetím měsíci o vytoužené miminko

Na pohled usměvavý manželský pár, který je vždy pozitivně naladěn. Jenže za jejich úsměvy se skrývá největší bolest, kterou si partneři mohou zažít. Nikola s Davidem se v roce 2021 radovali z toho, že se brzy stanou rodiči. Nikola však ve třetím měsíci potratila, protože miminku přestalo bít srdíčko.

Herec David Gránský a jeho žena Nikola si v životě prošli snad tím nejhorším, čím si partneři mohou projít. Po chvíli velké radosti a nadšení přišla krutá rána. Nikola ve třetím měsíci svého prvního těhotenství potratila.

„Nikdy jsem to do médií neříkal, vlastně o tomhle strašně smutným období vůbec nemluvíme, což je možná špatně. Tehdy jsme to strašně obrečeli, navíc my jsme to tehdy už oznámili rodině a nejbližším kamarádům. Všichni nám říkali, že jsme mladí zdraví lidi, co by se mohlo pokazit. Ale i tak se něco pokazit nakonec může,“ prozradil pro deník Blesk herec David Gránský.

O tom, že potratila, se jeho žena dozvěděla při běžné gynekologické kontrole. „Navíc si vůbec nedokážu představit, jaké to musí být pro psychiku té ženy. Protože ve chvíli, kdy jsme se to dozvěděli, Nikču objednali na zákrok až za čtyři dny,“ překvapil dále svými slovy, jež cituje CNN Prima News.

Naštěstí se u tohoto páru vše v dobré obrátilo a Nikola zanedlouho poté znovu otěhotněla. Nyní si oba užívají společné chvíle se synem Mateem, kterého oba neskutečně milují a jsou šťastní za každou společnou chvíli.

Zdroje: Blesk, CNN Prima News