Dara Rolins zveřejnila fotku, takové komentáře ale nečekala!

Zpěvačka Dara Rolins je na naší hudební scéně nenahraditelnou stálicí, není se proto čemu divit, že znovu připravuje další velkolepý koncert. Když se ale s fanoušky o tuto novinku blondýnka podělila, mnoha na ní zaujalo něco zcela jiného!

Snad nikdo nepochybuje o tom, že se 48-letá popová diva o sebe dlouhodobě příkladně stará. Odjakživa se pyšní opravdu vymakanou a štíhlou postavičkou a na svůj věk působí neobyčejně mladistvě.

Dara už dříve propadla nejen pravidelnému cvičení, ale také józe. Na pohybové aktivity a zdravou životosprávu nedá dopustit, avšak někteří příznivci při pohledu na nejnovější záběr nabyli dojmu, že to už přehání – slavná blondýnka si vyfotila polovinu těla a pak přišly nečekané komentáře!

Namísto obvyklé chvály se svobodná mamina tentokrát dočkala komentářů od lidí, zaskočených její nepřiměřeně hubenými křivkami. ,, Také vám cvaklo v hlavě, nebo máte zdravotní problém, že hladovíte? Když jsem tuto fotku uviděla, celkem jsem se vás lekla,“ vyjádřila fanynka svůj postoj na plná ústa.

,,Dost hrozné, jako kostlivka,“ souhlasně se přidala další. ,, Ano, máte pravdu, rameno kostnaté,“ přitakala jiná žena. Přední hudebnice na komentáře téměř nikdy nereaguje, ale na základě její běžné veřejné prezentace je zjevné, že se ve svém těle cítí zcela spokojeně.