Dara Rolins vyšlapává dceři cestu. Lola se však zatím hledá

Dara Rolins má ve své jediné dceři skvělou parťačku, její Lola už dávno není malá holčička. Přestože Dara nyní chystá další velký koncert v O2 aréně, našla si čas na to vyrazit za teplem do Arabských emirátů. Na sociální síti sdílela fotku z dovolené, na které je se svou dcerou Lolou (15). Fanoušci ji téměř nepoznali!

Z malé usměvavé holčičky se stala krásná slečna, která svou mámu už brzy přeroste. Fanoušci nevěřili vlastním očím a nešetřili komplimenty. „Nádherné jste, kdybych nevěděla, že to je vaše krásná dcerka, tak bych řekla, že je to nádherná mladší sestra,“ napsala jedna z nich. Dara však nedávno prozradila, s čím se musela u Loly smířit.

Nebylo to tak dávno, co Dara Rolins tvrdila, že její dcera Lola nemá zájem vydat se v maminkách či v otcových šlépějích a v budoucnu také působit v showbyznysu. „Rozhodla se, že si půjde svou vlastní cestou. Vnímá a cítí tu možnost toho, že bychom jí ty dveře uměli otevřít, ale sama vyhodnotila, že si je chce otevřít sama. Vyzkoušela si být modelkou i zpěvačkou, protože jsem ji měla jako hosta na koncertě v O2 aréně. Po obou zážitcích a zkušenostech vyhodnotila, že to fakt není legrace a že klobouk dolů,“ řekla Blesku hrdá Dara.

Jenže jak píše český týdeník Sedmička, v kuloárech se prý šeptá cosi jiného, ​​a sice to, že Dara své dceři cíleně vyšlapává cestičku právě v tom showbyznysu. V lednu ji vytáhla na pódium a v největší hale Česka spolu debutově zazpívali písničku Zvonky štěstí. V létě se s ní premiérově promenádovala po červeném koberci během zahájení karlovarského filmového festivalu a poprvé v životě se sama objevila na titulní straně módního magazínu. Nyní společně uvádějí na trh vlastní řadu vlasové kosmetiky. Jednoduše, Lola za posledních jedenáct měsíců má tolik mediálního prostoru jako ještě nikdy a jako dítě slavných rodičů využívá privilegia, o kterých druzí mohou jen snít. Inu, uvidíme, jakou cestou se Lola nakonec vybere, a zda to nejsou náhodou jen špatné jazyky, které se snaží ublížit úspěšné Daře.