Dara Rolins ukázala své tělo v plavkách: Dokazuje, že krátce po padesátce má dokonale hříšnou postavou

Dara má za sebou megaúspěšný koncert ve vyprodané pražské 02 aréně, který si vyžádal několik týdnů příprav. Po náročném, i když krásném lednu se rozhodla odletět za sluncem a teplem a načerpat tak síly na další projekty, které ji čekají.

A mezi nimi bude následovat i koncert číslo 2, protože fanoušci si vyžádali opakování. Než se tedy autorka pustí do přípravy druhé velkolepé show, dává si pauzu mimo domov. Umělkyně, která si sice bedlivě střeží své soukromí, zveřejnila několik fotografií z dovolené.

A že je na co se dívat! Dara pózuje v plavkách a nejeden její fanoušek jde do kolen. Zpěvačka totiž převedla, že i v padesáti letech se nemá žena za co stydět. Ukázala nejen ploché bříško, ale i zadeček, na kterém byste celulitidu hledali jen marně.

,,Neuvěřitelná postava a neuvěřitelná inspirace,“ napsal jeden z nich. ,,To je postava, klobouk dolů,“ napsala další sledující. ,,No tak tohle fakt závidím, z toho asi odpadnu, dodala další sledující. Mnozí se také zmínili, že její partner má obrovské štěstí a vůbec se nediví, že je do ni zamilovaný.

Je tedy zřejmé, že Dara ví, čím své fanoušky potěšit a pouhý zpěv to rozhodně není. Nyní se všichni můžeme těšit na to, co si zpěvačka pro své fanoušky připraví během svého druhého koncertu, který by měl proběhnout v brzké době.

Zdroje: Instagram, Autorský text