Dara Rolins odhalila celou pravdu o vztahu s Nedvědem: Všechno je jinak, než si mnozí dosud mysleli!

Musela to říct! Dara Rolins promluvila o tom, jak to mezi ní a Pavlem Nedvědem je ve skutečnosti. Celé je to jinak, než si mnozí dosud mysleli.

Dara Rolins už přes dva roky prožívá šťastné období, které jí vynahradilo všechny nepříjemnější okamžiky z těch předchozích let, kdy byla sama nebo v jiných vztazích. Když se provalilo, že Dara je ve vztahu s Pavlem Nedvěem, fanynky zpěvačce rovnou napsaly, že konečně má po boku skutečného chlapa.

A přestože Daře mnozí její vztah přáli, musela si zpěvačka kvůli vztahu s hvězdným fotbalistou vyslechnout i kritiku na svou osobu. Dokonce ji i obviňovali z toho, že je zlatokopka. Jak to tedy mezi nimi je? Dara se rozhodla promluvit a odhalila celou pravdu o vztahu s Pavlem Nedvědem. Vše je jinak, než si mnozí dosud mysleli, čtěte v pokračování článku na následující straně.

Přestože Dara už léta patří mezi nejlépe vydělávající zpěvačky v Česku, občas i vyslechne, že je zlatokopka, když si začala s hvězdným fotbalistou Pavlem Nedvědom. Dara se nad podobnými názory jen usmívá. O tom, proč se dala dohromady s Pavlem Nedvědem, a jaké to mezi nimi je, promluvila pro show Superchat.

Dara má pro všechny nepřející jasnou odpověď. „ Panebože, já, a zlatokopka? Já už jsem měla autíčko zaparkované v baráčku předtím, než jsem toho šikovného fotbalistu potkala. A ty kabelky si také umím koupit sama. To, že mi je koupí Pavel a že je ke mně laskavý, velkorysý, dobrý, empatický a jednoduše fantastický, proto jsem si ho našla. Ale není to tak, že bych očekávala, že to bude dělat,“ řekla v Superchatu Dara.

Zdá se, že Dara po letech konečně potkala toho správného muže. „To, že se k nám chová hezky, je jeho přirozenost. Přesně tak si hýčkal svou ženu a své děti, o které se krásně stará a má s nimi krásný vztah. Je to prostě jemu vlastní. Není to nic, co by předtím nedělal, a přišla jsem já a teď ho k něčemu nutím a vyžaduji to. To ne,“ vysvětlila zpěvačka s tím, že sama moc dobře vydělává a nehledala si rozhodně partnera kvůli penězům. Naopak si myslí, že je v pořádku, když muž ve vztahu vydělává víc než žena.

A Dara byla ještě otevřenější. „Myslím si, že by bylo velmi divné, kdybych si našla frajera, který možná nebude plus minus v nějakém podobném standardu nebo levelu. Já bych se cítila hloupě a ani partner by se po mém boku necítil dobře,“ zamýšlí se Dara. „A je to takhle úplně v pořádku. Protože jsi našel bohatou nevěstu, tak musí být ještě bohatší, než jsem já. Jinak by to nešlo,“ dodala se smíchem zpěvačka pro show Superchat.