Dara není jedinou kráskou v Nedvědově životě. Fotbalistova dcera Ivana (24) by se chtěla stát modelkou

Slovenská zpěvačka Dara Rolins a bývalý český fotbalový záložník Pavel Nedvěd spolu před měsícem oslavili dva roky svého vztahu. Jejich láska jen kvete a jako rodina drží pohromadě. Dařina dcera Laura (15) Pavla přijala velmi dobře, jak to má s Darou Pavlova dcera Ivana, to se oficiálně neví. Každopádně ale Dara není jedinou kráskou v Pavlově životě.

Ivana Nedved, jak ji najdete na Instagramu, se ráda vystavuje na odiv svým sledujícím, kterých má téměř 81 tisíc. Podle informací televize Nova prý touží po kariéře modelky, což s jejím tělem určitě nebude žádný problém. A kdyby to náhodou nevyšlo, má v záloze ještě zadní vrátka. Před dvěma lety totiž vystudovala prestižní školu ve Švýcarsku, která rozhodně nebyla levnou záležitostí.

Dcera fotbalového útočníka a kapitána naší reprezentace, dále viceprezidenta klubu Juventus si však může dovolit chtít to nejlepší. Ivana je na svém profilu dost aktivní, často cestuje a se svými fanoušky, které má, díky otci, hned v několika zemích sdílí své zážitky. Na její fotky pějí samou chválu, hlavně jsou uchváceni z její krásy. Tu zřejmě získala od své maminky.

S tou se Pavel Nedvěd rozvedl krátce před tím, než začal randit s Darou, jak informuje televize Nova. Spolu mají ještě syna Pavla, který se vydal v otcových stopách a hraje fotbal za Skalnou. Společný život s fotbalovou hvězdou byl pro Ivanu těžký, jak řekla před 4 lety webu Expres. Tyto časy však překonali a nyní si každý žije svůj vlastní život.

Zdroje: Instagram, TV Nova, Expres