Danuši Nerudové vyjádřil podporu ostravský rapper!

Volba nového prezidenta či prezidentky je jedním z aktuálních témat. Různé známé či méně známé osobnosti vyjadřují jednotlivým kandidátům svou podporu. Jedním z těch, kdo na sociálních sítích odkryl svého preferovaného kandidáta, je i ostravský rapper Sergei Barracuda.

Potetovaný rapper Sergei se objevil v novém videu kandidátky Danuše Nerudové. Spolu s Nikol Leitgeb, Lukášem Hejlíkem, Honzou Musilem či Ladislavem Gerendášem sdělil své důvody, proč bude volit zrovna paní Nerudovou: „Budu volit Danuši. Protože je mladá, hezká a reprezentativní. To, co říká, dává hlavu a patu a nemá červený otazník nad svou minulostí.“

Rappera, jehož pravé jméno zní Erik Peter, jste mohli zaregistrovat i v českém filmu Banger. Ve snímku s drogovou tematikou si po boku Adama Mišíka zahrál sám sebe. V rozhovoru pro Expres se v souvislosti s uvedením filmu otevřeně svěřil i se svými vlastními zkušenostmi s drogami, které jsou však, dle jeho slov, již minulostí. Nicméně v souvislosti s aktuálním instagramovým videem někteří komentující neváhali tuto rapperovu životní etapu připomenout a jeho přítomnost ve videu na podporu prezidentky je mezi ostatními zúčastněnými zaskočila.

Těžko říci, zda video některé voliče odradí, či zda si paní Danuše naopak získá příznivce z řad mladých lidí, kteří rapperovi fandí.

Zdroj: Expres, Instagram