Danielo, pozor na svatbu… Kuchařová si užívá života a varuje před Brzobohatým

Modelka Taťána Kuchařová (35) si po rozvodu s hudebníkem Ondřejem Gregorem Brzobohatým (40) vychutnává život. Objevuje se ve společnosti, cestuje a na manželství už nechce vzpomínat. Aktuálně však poslala nepřímý vzkaz současné přítelkyni Ondřeje, Daniele Písařovicové, aby ji varovala…

Taťána tvrdí, že zadaná není, ale stále zmiňuje jméno Tomáše Arsova. „Teď mám Tomáše Arsova… Jsme stále spolu, je to můj dobrý kamarád, kterému maximálně důvěřuji. Loni mi navrhl můj první parfém Iconic a máme i další plány,“ pochlubila se modelka Blesku s tím, že Tomáš byl právě jeden z těch, kdo ji podržel v nejhorších chvílích. Nebyl prý však ale jediný, pochopitelně se za Táňu postavila i její rodina.

Na plese v Brně však tančila Kuchařová s jiným fešákem. „Michal, velmi známý profesionální tanečník, žil v Americe několik let, vyzval mě k tanci, a tak jsem si s ním hezky zatančila,“ přiznala Blesku modelka, jež jistě nemá o mužskou pozornost nouzi.

Kuchařová oslavila minulý rok půlkulaté 35. narozeniny a v novém roce už si stihla zaletět na dovolenou s maminkou a kamarádkou. Pracovně se jí také daří a navíc má rozepsané pokračování své knihy, kde nejspíš odkryje i detaily soužití s Brzobohatým.

Na závěr si kráska neodpustila moudro, které míří zřejmě i k Ondřejovi a Daniele. „Lidé, kteří znovu vstupují do manželství, by si měli dát pozor na to, aby svému protějšku neubližovali. A to já jsem nikdy nedělala,“ má jasno Taťána, která byla naprosto zdrcena nevěrou ex manžela a nechtěla o něm už slyšet. Ondřej pak tvrdil Expresu, že to byl on, kdo modelku opustil.

Tak doufejme, že Táňa nalezne štěstí po boku Tomáše nebo jiného muže.

Zdroj: Blesk, Expres