Daniela Peštová vypadá jako po přepadení! Jde o syndrom zmrzlého ramene

Daniela Peštová se opět potýká s vážnými zdravotními problémy. Její tělo vypadá jako po brutálním napadení a trápí ji bezesné noci. Co se s topmodelkou děje?

Partnerka hudební ikony Pavola Habery zažívá těžké chvíle. Mohou za to její opakující se zdravotní problémy. Před několika lety řešila nezvladatelnou bolest v rameni a jiných kloubech. Dávala to za vinu její nadměrné konzumaci kávy. V tu chvíli se ale ukázalo, že vše bylo jinak!

„Víte, jak jsem si stěžovala na bolavé rameno? A myslela, že je to od kávy? Prd! Zmrzlé rameno je to,“ prozradila tehdy svým fanouškům. V roce 2019 se obrátila na odborníky z oboru fyzioterapie, protože ta jí dříve vždy spolehlivě pomohla. Jenže teď tomu tak nebylo a Peštové problémy nezmizely.

Další noční můra zmrzlého ramena„, připsala k nenovější fotce, na které je vidět několik modřin a topmodelka, která vypadá jako pro brutálním zranění.

A co je vlastně Syndrom zmrzlého ramene? Jedná se o onemocnění ramenního kloubu, které nemá vždy zjevnou příčinu, ale významně omezuje hybnost ramen. Je to dlouhodobá záležitost, může trvat i několik let. Charakteristická pro tuto nemoc je výrazná bolestivost a ztuhnutí ramene se známkami zánětu.

Pomoci si ale můžeme i sami, jak ukazuje toto video:

Zdroje: Aha, Instagram, ortoweb.cz