Daniela Peštová promluvila o soukromí. S manželem nikam nejezdí

Topmodelka Daniela Peštová (52) s manželem Paľem Haberou (60) vedou klidný život, asi jako každý z nás. Ale web Super přišel s informacemi, které nahlížejí do jejich jinak střeženého soukromí!

Podle jejích slov ale s manželem oddělují soukromí a pracovní život. „Já s ním snad nikdy nejela na žádný jeho koncert. A on modelingové akce také nevyhledává. Naše práce se neprolínají, jedeme si každý to své,“ řekla Daniela webu Super. Jezdí spolu pouze na větší akce, jako je karlovarský filmový festival.

„Společný čas si užíváme jako každá rodina. Nejraději jsem, když mám doma všechny děti, mám ráda, když jsou s námi i moji rodiče. Prostě úplně obyčejně. Nepotřebuju žádné ohňostroje, pompéznosti a daleké cesty,“ svěřila se webu.

Pokud může, je v kuchyni

Možná by někdo čekal, že se topmodelka bude vyhýbat běžným pracím a třeba i kuchyni, ale opak je pravdou. „Vařím tak, abychom měli dvakrát denně teplé jídlo, obědy i večeře. Baví mě jít v sobotu na farmářský trh a mám vymyšlené, co budu vařit celý týden. To je takový můj rituál,“ řekla na sebe webu Super.

Na svém instagramovém účtu ale dokazuje, že je i rozhodně milující manželka a občas takto nechá své fanoušky nahlédnout pod pokličku svého soukromí. Nechybí tam totiž průběžné příspěvky, na kterých je vidět, že tvoří s Paľem spokojený pár, kterému nic nechybí.

Zdroj: Instagram-Daniela Peštová, Super.cz