Daniel Radcliffe o otcovství: Největší radost má, když se jeho dítě usmívá. Role si bude vybírat, aby s dítkem mohl trávit čas

Představitel Harryho Pottera se letos v dubnu stal otcem. S jeho dlouholetou partnerkou Erin Darke přivítal na svět chlapečka, jehož jméno ale zatím nikdo nezná. Daniel totiž nejede v žádných sociálních sítích, takže jeho fanoušci si vždy musí počkat na nějaký rozhovor. A ten se naštěstí uskutečnil. Francesca Amiker z pořadu E News se Daniela na jeho novou životní roli zeptala.

„Je to bláznivá věc, ale také opravdu krásná,“ řekl Daniel o rodičovství. „Sledovat, jak se moje přítelkyně stává maminkou, je opravdu ta nejúžasnější a nejkrásnější věc, které můžu být svědkem. Takže je to skvělé.“ Herec také prozradil, že největší radost má z toho, že se jeho malý syn usmívá. „Někteří lidé na to musí čekat mnohem déle, takže jsem za to opravdu rád.“

Třiatřicetiletý britský herec si v poslední době vybíral takové role, aby se co nejvíce oddálil své největší roli, a to Harryho Pottera. Samozřejmě, že je za tu příležitost stále vděčný, ale za ty roky je rád, že už se posunul dál. Někteří by ho ale rádi ještě jednou viděli jako brýlatého čaroděje s jizvou ve tvaru blesku na čele. Jelikož ale poslední kniha s názvem Prokleté dítě je prezentována jako divadelní hra, nejspíš se filmové verze nedočkáme.

Daniel přiznal, že během několika příštích let si nejspíš bude práci dost vybírat. Pochopitelně kvůli synovi. „Jen proto, že s ním opravdu rád trávím čas a chtěl bych v tom pokračovat. Ale svou práci samozřejmě miluju a nehodlám s ní přestat,“ ubezpečuje své fanoušky, kteří svého oblíbence už zanedlouho mohou vidět v další řadě komediálního seriálu Miracle Workers. Seriál bude mít premiéru 10. července a v dalších rolích se opět představí Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan, Jon Bass a Karan Soni.

Zdroje: E News