Daniel Radcliffe (33), alias Harry Potter, bude otcem

Britský herec Daniel Radcliffe je už druhým z ústřední trojice Harry, Ron, Hermiona, který za pár měsíců přivítá na svět svého prvního potomka. Představitel Rona, Rupert Grint, má už téměř dvouletou dceru jménem Wednesday. Jestli bude Daniel mít dceru nebo syna se zatím neví. Každopádně, podle informací deníku The Sun, se on i jeho přítelkyně Erin Darke na dítě velmi těší.

Erin a Daniel se seznámili už v roce 2012, kdy spolu natáčeli film Zbav se svých miláčků. Oba představovali milostný pár, což byla zřejmě ta jiskra, která způsobila, že už spolu jsou přes 10 let, a nyní se mohou těšit na nové životní role rodičů. Svůj vztah dlouho drželi v tajnosti. Na veřejnosti se spolu objevili až o rok později. Daniel se v jednom z rozhovorů zmínil o tom, jak se seznámili.

„Naše postavy se potkávají a flirtují spolu, takže existuje takový sladký záznam našeho prvního setkání a flirtování,“ svěřil se sympatický herec, kterého v žádném případě neodradilo, že je skoro o hlavu menší, než jeho vyvolená. Ve filmu spolu měli i několik romantických scén, včetně jedné sexuální. Daniel přiznal, že ve scénách s Erin vůbec nemusel příliš hrát. Prostě to šlo samo.

„Je tam moment, kdy mě rozesměje, a já se směju jako já, a ne jako moje postava,“ řekl Daniel v jiném rozhovoru. Na Erin ho přitahovalo to, jak byla vtipná a chytrá. Okamžitě poznal, že má velký problém. Během těch 10 let se spekulovalo, že se zasnoubili či dokonce vzali, to ale oba popřeli. Daniel o Erin mluví jako o své nejlepší kamarádce a zároveň jako o lásce svého života. Ve svých kariérách se podporují, takže Daniel má vztah, který by zřejmě chtěl mít každý.

Zanedlouho se stanou rodiči, což jejich vztah posune dál, ale také vystaví zkoušce. Zdroj z Danielova blízkého okolí však pro deník The Sun řekl, že herec je těhotenstvím své přítelkyně nadšený. „Daniel je tak nadšený, že bude tátou. Jeho vztah s Erin je opravdu výjimečný a všichni si myslí, že budou úžasnými rodiči. Dosud to drželi pěkně v klidu, ale ona už nemůže skrývat svoje bříško.“

Fotografové dvojici přistihli při procházce v New Yorku, když byli zabráni do rozhovoru, jak můžete vidět na fotkách výše. Oba byli oblečeni naprosto normálně, Erin se však z pod kostkovaného saka jasně rýsovalo těhotenské bříško. Je vidět, že těhotenství je už v pokročilé stádiu, takže na svět brzy přijde potomek slavného Harryho Pottera. Jelikož ale ani jeden z páru se na sociálních sítích nesvěřuje, uvidíme, kdy se to malé vlastně narodí.

Zdroje: The Sun