Dana Morávková (52) se dme pýchou: Její syn vystudoval univerzitu v Anglii

Herečka Dana Morávková může být na svého syna náležitě pyšná. S hudebníkem Petrem Maláskem (59) má syna Petra mladšího (26), který se rozhodl jít studovat do Anglie. Loni na jaře dokončil studium na univerzitě v Canterbury, jak připomíná časopis Blesk, a letos si může do životopisu připsat magisterský titul. Ten získal na univerzitě Warwick.

„V dnešní slavnostní den, přemýšlím, jak dlouhou, těžkou a krásnou cestu jsi sám ušel. Myslím na naše maminky, Tvoje babičky. Nemůžou tady už s námi být, ale byly by šťastné a pyšné! Moc Ti gratulujeme… máma a táta!“ opěvovala úspěch svého syna Dana na svém Instagramu. Přidala i několik fotek přímo z promoce, jak se můžete podívat níže.

Promoce proběhla 16. ledna, ale Dana s manželem hned domů nespěchali. Bez pochyby si chtějí užít chvíle se svým synem a navíc v překrásné Anglii. Dana sdílela několik fotek z míst, které navštívili, například katedrálu Coventry nebo Bistrot Pierre.

Petr mladší není ale úspěšný jen za hranicemi. Dana už dříve časopisu Blesk řekla, že její syn pracuje i v Čechách. „Mám z něj obrovskou radost, jednu práci má v Londýně a druhou tady v Praze, takže pořád pendluje. Tady pracuje jako novinář – a rozhodně jsme mu s manželem cestičku nevyšlapali,“ ujišťovala čtenáře Dana, která dokonce prozradila, že Petr má přítelkyni. Ta má ve vztahu ke své budoucí tchýni jen dvě možnosti – buď zažije Danu milou nebo mrchu, kterou herečka ve filmech často ztvárnila.

Zdroje: Instagram, Blesk