Další řada show Všechnopárty bude. Karel Šíp ale víc peněz nedostane. I tak to bude statisícová částka za jeden pořad

Každý rok moderátor Karel Šíp s napětím očekává, jestli Česká televize povolí další natáčení jeho pořadu Všechnopárty. Podle informací deníku Aha se totiž vůbec nejedná o levnou záležitost. Šíp nakonec se zpožděním novou smlouvu obdržel. Jeho honorář ale zůstane stejný jako loni.

Talkshow Všechnopárty patří mezi hlavní pořady České televize, které táhnou sledovanost. Podle portálu Mediaguru sledovalo páteční díl 16. černa nejvíc lidí s ohledem na ostatní stanice. V pořadu se vystřídalo už tolik hostů, že už tam snad byli všichni. Zdá se ale, že je stále z čeho vybírat. Nová řada by se měla začít natáčet začátkem září.

To Karla Šípa nepochybně potěšilo. Každý rok se totiž na Kavčích horách vede diskuze ohledně tohoto divácky oblíbeného pořadu. Plusy tomu nepřidaly ani Šípovy výroky o herci Jiřím Štěpničkovi, kterému při natáčení vmetl do tváře, že byl v mládí protekční parchant. V dubnu o tom psal také deník Aha.

„Ano, budu dál natáčet. Půjde už o osmnáctou sezonu,“ potvrdil Šíp deníku Aha. Jediné, co ho může trochu štvát je, že letos se mu honorář nezvýší. Za jeden díl, to znamená jeho odmoderování a napsání scénáře, dostane 135 tisíc korun.

Na jaké hosty se diváci budou moci v příští sezoně těšit, se zatím ladí. Natáčet se bude opět v divadle Semafor a hned 4. a 5. září.

Zdroje: Aha!, Mediaguru