Objevily se snad další problémy u slavného páru? Orlando Bloom přiznal nedostatky ve vztahu s Katy Pery

Herec z Pána prstenů Orlando Bloom přiznal, že jsou si se snoubenkou Katy Perry spíše protiklady než spřízněnými dušemi. Herec aktuálně promluvil o tom, jak to mezi nimi vypadá a přiznal dokonce problémy ve vztahu.

Bloom se objevil na obálce nejnovějšího vydání časopisu Flaunt a našel si čas, aby se rozpovídal o současném stavu svého vztahu se zpěvačkou. Orlando naznačil, že mezi nimi přirozeně existují rozdíly. Prý to ale není tak zásadní, aby jim to zničilo lásku.

„Jsme ve dvou zcela odlišných světech,“ řekl Bloom. „Její svět není světem, kterému nutně rozumím, a myslím, že můj svět není svět, kterému nutně rozumí ona. Někdy jsou věci opravdu, ale opravdu náročné. Nebudu lhát,“ šel s pravdou ven Orlando pro web Flaunt. Dvojice se navíc prý občas pohádá, když jde o jejich tvůrčí procesy.

„Určitě bojujeme se svými emocemi a kreativitou, [ale] myslím, že jsme si oba vědomi toho, jak jsme požehnaní, že jsme se jedinečně spojili takovým způsobem, jakým jsme se spojili v době, kdy jsme se spojili, a rozhodně nikdy není nuda,“ prozradil dále pro Flaunt.

Jak napsal web Talentrecap, dvojice spolu randila od roku 2016, poté se rozešli a v roce 2019 se nakonec nejen k sobě vrátili, ale také zasnoubili. V roce 2020 Katy porodila Orlandovi dcerku Daisy, kterou společně vychovávají. Tak doufejme, že je už další rozchod nečeká.

Zdroj: Flaunt, Talentrecap