Další po Patrasové, kdo zavařil řidičům! Upír Krejčí o své nehodě: Může za to žena

Bavič Václav Upír Krejčí měl autonehodu, při níž musela zasahovat policie. V neděli se totiž krátce po deváté večer se svým autem naboural, převrátil se a sjel do potoka. Nyní poskytl televizi Nova vyjádření, že řídil pod vlivem alkoholu kvůli rodinným problémům.

Zatímco auto našli policisté v potoce, Krejčího objevili až o něco dál, jak jsme psali včera. Ihned ho podrobili dechové zkoušce. Krejčí údajně nadýchal 2,7 promile. Ačkoliv fyzicky je v pořádku, jeho psychický stav je horší. Trápí ho totiž problémy se ženou.

V autě se prý vydal pouze do lesa s tím, že chtěl přečkat noc a být o samotě: „Máme s manželkou ohromné neshody. Dosáhlo to až tak daleko, že se nejspíš budeme muset rozvést, což jsem nikdy nechtěl. Strávili jsme spolu úžasných třicet let a máme spolu dvě dcery. Neznám jinou rodinu, která by si takhle krásně žila,“ postěžoval si pro TV Nova Krejčí.

Po nehodě Dagmar Patrasové jde tak už o druhého provinilce z řad známých tváří, který řídil pod vlivem alkoholu. Právě za tyto přestupky plánuje ministerstvo zpřísnit tresty a udělovat pokuty v řádu až milionu korun.

Zdroj: TV Nova, tn.cz