Další nová postava v Ulici. Bude ji hrát Lucka Vondráčková! Hvězdy jako ona dostávají i 12 000 korun za jeden den

Herečce a zpěvačce Lucii Vondráčkové se v poslední době ohromně daří. Díky NMA zápasníkovi Zdeňku Polívkovi jen září a navíc se jí dostalo i herecké příležitosti, která se jen tak neodmítá. Zahraje si totiž novou postavu v nekonečném seriálu Ulice.

A koho bude Vondráčková v seriálu hrát? Novou postavou bude Soňa Čechová, která devatenácté sezoně vdechne nový dech.

 „Lucčina Soňa vnese mezi známé uliční postavy nový vítr a celkem razantně rozpohybuje dění kolem nich. Diváci se rozhodně mají na co těšit,“ nechala se slyšet producentka Ulice Silvia Klasová. „Mohu slíbit, že s Lucií Vondráčkovou počítáme po celou devatenáctou sezonu.“ dodala.

Díky nekonečnému seriálu si tak přijde na pěkný balík. Hvězdy jako je právě Lucie Vondráčková dostávají za jeden natáčecí den 10 až 12 tisíc korun. Vondráčková nebude ale jedinou novou postavou.

Diváci se taky dočkají návrat starých tvářích, mezi které patří Jiří Panzner jako Eddie Rambousek a Anna Fixová, která po mnoho let ztvárňovala postavu Moniky Farské.

 „Je to návrat po šesti letech. Tenkrát jsme se s produkcí úplně neshodli na tom, jakou linku by měla moje postava Monika mít, a tím pádem jsme se dohodli, že to ukončíme,“ svěřila se, proč z Ulice tenkrát odešla. Jelikož ale její postava Moniky nezemřela, byla to otázka času, zda se jí ještě diváci dočkají. Že by tak zamíchala Monika zamíchala s napjatou situací mezi Karlou a Kryštofem? Na odpověď si budou muset fanoušci Ulice ještě nějakou dobu počkat.

Zdroj: TVNova, redakce, autorsk článek