Další hvězdy, které tančí, odhaleny! Na parketu se objeví Vondráčková, Blažek, Paulová nebo kuchařka Chili Ta Thuy

Zdá se to jako před pár dny, kdy skončila přechozí řada soutěže StarDance. Jsou to ale už 4 měsíce, kdy se vítězkou dvanácté řady stala herečka Darija Pavlovičová s tanečním partnerem Dominikem Vodičkou. Pořadatelé soutěže včera odhalili další hvězdné tváře, které kývly na účast v soutěži.

„Už je to tady! Představujeme první pětici soutěžících, které na podzim protančí nejedny střevíce,“ napsali na svůj Instagram. Na fotce se nám představila zpěvačka Lucie Vondráčková, herečka Jana Paulová a Marta Dancingerová, kickboxerka Martina Ptáčková a kuchařka Chili Ta Thuy. Webu Expres se svěřil zdroj z České televize, že Lucie jednoznačně patří mezi nejžhavější kandidátky. Smlouvu prý zatím ještě nepodepsala, ale na 80% je jasné, že tančit bude.

„Bojím a těším,“ napsala Lucie na svůj Facebook. Její fanoušci věří, že to zvládne. Lucka už má nějaké tančení za sebou, vzpomeňte třeba na její videoklipy. Zpěvačka už dostala pozvánku do soutěže asi před 15 lety, jak píše deník Aha. „V té době jsem ale zkoušela v divadle a netroufla jsem si herectví a tanec zkombinovat. No, strašpytel jsem byla. A pak mi to bylo samozřejmě líto, takže děkuju za druhou šanci,“ dodala Lucie.

Pro Janu Paulovou je StarDance vidinou zlepšit svou fyzičku a zpevnit tělo. Zároveň se těší, že ji účast v soutěži vytrhne z divadelní rutiny a natáčení. Herečka ze seriálu Zlatá labuť Marta Dancingerová si zase takto splní svůj malý sen. Rychle a jasně se rozhodla, že do toho půjde. Velkým překvapením je účast kickboxerky Ptáčkové, která s tancem nemá vůbec žádné zkušenosti. „StarDance budu brát jako svůj nejtěžší zápas a tancování jako největšího soupeře,“ řekla deníku Aha a doufá, že dostane empatického a trpělivého tanečního partnera a učitele. Poslední odhalenou ženskou účastnicí soutěže je kuchařka Chili, která už byla v soutěži Survivor, MasterChef i Superstar.

Lidé jí přezdívají „vymetačka reality show“ a rozhodně to není líbezná přezdívka. Chili totiž byla hodně kritizovaná za své pokrytecké chování v Survivoru, jak připomíná web Expres. Přestala dokonce komunikovat s novináři a řekla, že už do žádné reality show nepůjde. Rozhodnutí však změnila. Diváci oblíbené show doufají, že kuchařka vypadne mezi prvními, právě kvůli její nízké oblibě.

Zatím to vypadá, že tančit budou hlavně ženy, ale nebojte. Na mužském obsazení se také pracuje. Mluví se o účasti herce Filipa Blažka a mladíka Oskara Hese. Je synem Richarda Hese, který zemřel v roce 2014 a hrál například ve filmu Bratři.

Zdroje: Aha, Expres, Facebook, Instagram