Dalo se to čekat, tvrdí fanoušci o rozchodu Jiří Dvořáka a mnohem mladší Martiny Zábranské. Označují herce za dědečka, co to neudýchal

Když si moderátorka a herečka Martina Zábranská (28) začala s o dvacet osm let starším hercem Jiřím Dvořákem, všichni z toho byli nejistí, a ačkoliv se pár prezentoval jako zamilovaný a očekávali, že to bude to pravé navždy, ostatní nejspíš už jen odpočítávali čas, než jim láska vyhoří…

Podle deníku Blesk Martina Zábranská už od svých sedmnácti pokukovala po Jiří Dvořákovi, tehdy spolu hráli v pohádce Šťastný smolař. Rok 2012 ale ještě nebyl jejich osudový, dohromady se dali až o skoro jedenáct let později a nevydrželo to. Ačkoliv Jiří Dvořák nechce v médiích ventilovat své emoce, Martina Zábranská prozradila, že problémem byla velká vzdálenost, která je dělila. Zůstanou tak přáteli.

Zatímco oni o svém vztahu tedy tolik nemluví, jejich fanoušci mají jasno a na sociálních sítích se se svými názory netají.

Vůbec nechápu, co mladé holky vidí na chlapech, kteří můžou být jejich dědečky a už vůbec nechápu, co si od toho ti chlapi slibují. Dalo se to čekat.

Už to asi neudýchal. Tak si to zkusil jako každý z jejich řad a život jde dál.

Nestačil jejímu tempu, už to není žádný mladík.

Vzdálenost, no jasně. To se dalo čekat. Velký věkový rozdíl dělá za čas hodně.

Jemu odešla pečovatelka a jí tatínek.

I takové ironické poznámky by si bývalý pár mohl na internetu přečíst. Lidé mají jasno a vypadá to, že ačkoliv si herec šel za svým, tak své fanoušky si tím nezískal. Ba naopak je spíše odradil, že se hrnul stejně jako někteří z jeho branže za mladou holkou. Stačí si vzpomenout třeba na Bohuše Matuše nebo Františka Nedvěda, i když ti si našli mnohem mladší ženy, zatímco Martině Zábranské nebylo čerstvě po zletilosti. To má u mnohých Dvořák určitě k dobru.

Jak jejich vzplanutí a následný konec vidíte vy?

Zdroj: Blesk, Facebook, autorský text