Dagmar Pecková (61) se údajně povyšuje nad ostatní. V žaludku jí leží několik kolegů zpěváků

Česká operní pěvkyně Dagmar Pecková nedávno ponížila několik svých kolegů z pěvecké branže. Dost ostře se pustila do svého údajného přítele Pavla Vítka, Mariana Vojtka, Jana Kříže a Michala Bragagnola. Tito čtyři muži totiž tvoří uskupení s názvem 4 Tenoři a sklízí s ním úspěchy. Vydavatelství Suprahon dokonce vydalo jejich album a to bylo pro Peckovou jako píchnutí do vosího hnízda.

Podle ní je takové album pod úrovní vydavatelství a tvorbu zpěváků a tenora Bragagnola urazila. “Tohle teď vydává Supraphon! Co furt nějakej Smetana… kýč nade vše,” okomentovala odkaz Suprahonu, který sdílela. Album se nazývá Láska prý a zvláštní na tom, je že spousta komentujících lidí s Dagmar souhlasilo.

Podle týdeníku Sedmička se proti tomuto vyjádření ohradil producent Tenorů Janis Sidovský, který je zároveň partnerem Pavla Vítka. Rozhodl se Peckovou umlčet tím, že zatímco oni dvakrát vyprodali Hudební divadlo Karlín, ona svůj koncert musela zrušit.

Pavla Vítka vyjádření mezzosopranistky dost překvapilo a nepochopil, proč to vlastně řekla. „Já jsem totiž s Dášou kdysi začínal v Hudebním divadle v Karlíně, v muzikálu Pohádka mého života, a tam jsme oba na vlastní kůži tehdy poznali, co je nepřejícnost okolí, protože jsme oba byli takoví zlobiví, prý talentovaní,“ řekl Vítek v rozhovoru pro portál Extra. Chtěl by také Dáše poradit, aby se řídila jeho životním heslem: Přej a bude ti přáno. Zároveň ale dodal, že Peckové si jako zpěvačky velmi váží.

A nejspíš to vypadá, že je to jeden z mála přátel z branže, které Pecková má.

Už před lety se pustila do zpěvačky Lucie Bílé. Jejich spor vznikl kvůli představení Carmen, kde Dagmar ztvárnila roli temperamentní Španělky. Za představení v Národním divadle získala cenu Thálie v oboru opera. No a Lucie Bílá se rozhodla stvořit vlastní muzikál se stejným námětem, dala si v něm hlavní roli a také ho produkovala. Tím si Dagmar Peckovou dost rozkmotřila. „O mně se ví, že všeobecně nesnáším crossovery,“ řekla pěvkyně naprosto otevřeně.

Když se jí redakce týdeníku zeptala, jestli v Lucii vidí konkurenci, místo odpovědi se tomu vysmála. Pak ale odpověděla, že Lucii rozhodně jako konkurenci nevnímá. Její muzikál neviděla a ani o to prý nestojí. Nejvíc jí prý vadí, že si Bílá z muzikálu udělala byznys. „Víte, strašně nemám ráda, když se z umělců dělají baviči. To se mi opravdu otevírá kudla v kapse. Nemám ráda, když se někdo za každou cenu snaží vydělat na něčem, co není dobré,“ uzavřela Pecková.

A to stále není všechno. Vyostřené vztahy má Dagmar také se svou kolegyní Andreou Tögel Kalivodovou a opět na svém Facebooku letos v srpnu stihla urazit konkurentku Evu Urbanovou (61). Novináři si totiž omylem obě ženy spletli, a tak místo Peckové se zádušní mše pro Hanu Zagorovou účastnila Eva Urbanová. Pecková si toho všimla a neváhala jít pro ostrá slova daleko. „Tedy tej Evičce to ale sluší!!! A jakou pěknou dcerku má… a nějaká pohublá je… ta Urbanová… byla snad na plastice, nebo odsávali tuk???“ napsala Pecková ke dvěma fotografiím. Bohužel si však asi neuvědomila, že nasypala sůl do živého. Urbanová se totiž matkou nikdy nestala.

Zdroje: Sedmička, Facebook, Extra