Dagmar Havlová sklidila kritiku za retušovanou fotografii. Komentáře zřejmě následně smazala

Dagmar Havlová, která na svém Instagramovém profilu propaguje spolupráci pro organizaci Greenpeace, sklidila kritiku za svou velmi vylepšenou fotografii. Komentáře následně odstranila.

Dagmar Havlová má ráda mořské hlubiny a sledování podmořského světa. Připojila se proto k podpoře organizace Greenpeace a vyzvala své fanoušky, aby podepsali petici proti těžbě mořského dna.

„Kdo můžete, chcete a není Vám lhostejný osud Země, prosím připojte svůj podpis pod petici. Děkuji.připsala Dagmar Havlová k příspěvku.

Terčem kritiky se ale stala její fotografie, kde je zcela zřejmá velká retuš jejího obličeje. Pod příspěvkem se hromadily komentáře, které bývalou první dámu asi naštvaly a tak je zřejmě postupně odstranila.

„Určitě máte okolo úst a brady hyaluronovou injekci, protože v našem věku jsou bez pomoci injekce, koutky kolem úst povislé. Jsme stejný ročník, paní Dagmar“ napsala paní Dana svůj názor. Vzhledem k přibývajícím negativním komentářům se Dagmar Havlová nejspíš rozhodla všechny reakce odstranit a příspěvek upravila s popisem, že neví odkud vlastně portrétová fotografie pochází.

O pár dnů později zřejmě na truc všem fanouškům zveřejnila fotografii, kde je údajně bez jakéhokoli filtru.

Nutno dodat, že paní Havlová vypadá opravdu skvěle a reagovali i mnozí z řad celebrit.

„Tak to je ale pecka, vypadáte úžasně,“ zní například komentář Váška Noida Bárty. Takto vypadat v 70 letech je opravdu obdivuhodné, ať už za krásou bývalé první dámy stojí cokoli.

zdroj: autorský článek, Instagram