Dagmar Havlová si užívá zimní pohody u moře: Jako sluníčko, píší fanoušci

Bývalá první dáma Dagmar Havlová se poměrně rychle dostala do trendu sociálních sítích. Od té doby, co si založila Instagram, často informuje své fanoušky o tom, co právě dělá a jaké jsou u ni novinky. A právě takové snímky ukázala i nyní.

Dagmar Havlová na svém Instagramu zveřejnila sérii fotografií, na kterých se usmívá jako opravdové sluníčko. Tak ji mimo jiné nazvali i její sledující, kteří tyto snímky ocenili velkým množstvím komentářů. „Jste neskutečné sluníčko,“ napsala jedna ze sledujících.

A podobných komentářů se objevilo mnohem více. ,,Vy jste snad čarodějnice, vůbec nestárnete, jste úžasná,“ dodala další. ,,Tobě to tak sluší,“ napsala například kolegyně Tereza Brodská. „Jitřenko, to je krása,“ dodala herečka Eva Holubová.

A měli pravdu. Dagmar na fotografiích vypadá opravdu skvěle, má mladistvý vzhled a vypadá naprosto spokojeně. K příspěvku napsala pouze jednoduchý komentář. ,,Tam, kam zalétají mé myšlenky,“ napsala Dagmar k těmto snímkům.

Bývalá první dáma a také přední česká herečka několikrát svým sledujícím na Instagramu dokázala, že stárne do krásy. Přestože na jaře tohoto roku oslaví své 70. narozeniny, na svůj věk rozhodně nevypadá a nemá se za co stydět.

Zdroje: Instagram, Autorský text