Dagmar Havlová přibrala a pajdá v teniskách!

Přestože Dagmar Havlová oslavila již okrouhlou sedmdesátku, stále vypadá víc než dobře, zejména ve tváři. Přestože se spekuluje, že podstoupila některé speciální zkrášlující procedury, ona tvrdí, že za tím jsou dobré geny, nakonec i její máma vypadala do vysokého věku výborně. A osvědčilo se jí natírat si tvář na noc vepřovou mastí.

Přestože Dagmar vypadá ve tváři nádherně, s jejím tělem to v poslední době není až taková sláva. „Já jsem teď přibrala a nejsem za to vůbec ráda. Měla jsem dilema, co si vzít na Hrad na oblečení, abych se cítila dobře,“ odtajnila Dagmar Havlová fanouškům problémy s váhou během vysílání na sociální síti. Co je za tím?

„Přibrala jsem proto, že jsem dva měsíce ležela, z toho měsíc úplně. Pomáhala mi asistentka a různé kamarádky, které mi nosily jídlo. Nosili mi ale bohužel to, co mám ráda, co jsou buchtičky s krémem a meruňkové koláče,“ okomentovala Dagmar Havlová „léčení“ přetržené Achillovy šlachy.


„Stále mě bolí ta noha. Já jsem původně o svých chorobách nechtěla mluvit. Nikdy a nikde, ale už se to přece jen táhne tři měsíce, takže mě vidíte „pajdající“ a ne v pěkných botách. Obvykle v teniskách nebo když jsem na nějaké akci, mám mini podpatek. Jenže pak mi ta achilovka oteče a strašně bolí,“ postěžovala si bývalá první dáma.