Dagmar Havlová není ze sebou spokojena. Může za to jedna věc

Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová (70) byla dlouhé týdny připoutaná k posteli kvůli léčbě přetržené Achillovy šlachy. Bohužel, nedostatek pohybu a mlsání se podepsalo na její postavě a ručička na váze ukazuje, podle Dagmar, příliš vysoké číslo.

Na nové tělo si nechce zvyknout! Havlová na sociální síti otevřeně přiznala, že nelehká léčba ji vyhodila z každodenního rytmu a i díky tomu přibrala několik kilo. „Já jsem teď přibrala a vůbec za to nejsem ráda. Měla jsem dilema, co si vzít na Hrad za oblečení, abych se cítila dobře,“ říkala podle Sedmičky herečka, která se nedávno zúčastnila předávání státního vyznamenání.

„Přibrala jsem, protože jsem dva měsíce ležela, z toho měsíc úplně. Pomáhala mi asistentka a různé kamarádky, které mi nosily jídlo. Nosily mi, ale bohužel to, co mám ráda, co jsou buchtičky as krémem a broskvové koláče,“ říkala Havlová s tím, že neodmítne ani pomaštěný chléb s cibulí, svíčkovou či smažený sýr nebo květák.

Se svou novou váhou však rozhodně není spokojena as kily navíc chce zatočit. Nebude to ovšem jednoduché. „Stále mě bolí ta noha. Já jsem původně o svých chorobách nechtěla mluvit. Nikdy a nikde, ale už se to přece jen táhne tři měsíce, takže mě vidíte kulhavou a v nehezkých botách,“ vysvětlila umělkyně, která věří, že její rehabilitace pomohou nohu vyléčit.