Dáda Patrasová ve Snídani s Novou šokovala diváky i samotné moderátory: Přišla pozdě, mluvila z cesty a údajně byla zcela mimo

Bývalá královna dětských srdcí, herečka a zpěvačka Dáda Patrasová byla o víkendu hostem speciální relace ve Víkendové snídani s Novou. Její vzhled ve studiu vyděsil nejen diváky, kteří měli možnost ji sledovat v přímém přenosu, ale i samotné moderátory a vedení televize. Co za tím bylo?

Poklidné nedělní dopoledne začalo velmi příjemně. Kromě hvězdných hostů a pravidelného vaření se diváci těšili na vystoupení Dády Patrasové. To však nebylo vůbec nic milého ani zábavného tak, jak mnozí z nich očekávali.

Od rána moderátoři Snídaně Miluška Bittnerová a Pavel Svoboda svým divákům slibovali hvězdného hosta a v půl dvanácté dopoledne se ho diváci dočkali. Onou hvězdou byla Dáda Patrasová. V kolik má přesně přijít, raději dopředu neohlásili, protože se obávali, že by herečka nemusela vůbec dorazit. A také málem nedorazila, píše deník Blesk.

Herečka přišla v džínách a černém svetříku, ovšem na sedačce jí z kalhot koukala nad páskem nahá záda. To, co měla oblečeno na sobě, nebyl tak velký problém, jako fakt, že po celou dobu živého herečce vypadávala slova i fakta. V ten moment si všichni uvědomili, že je něco v nepořádku. Moderátoři měli co dělat, aby před diváky zatajili hereččin stav, který odpovídal silnému posílení alkoholem.

„Vedení televize je vzteky bez sebe. Jedná se totiž o formát, na který se dívá celá rodina včetně dětí. Určitě není vhodné podobné stavy ukazovat jako standard,“ prozradil pro deník Aha člověk přímo ze štábu. „Naštěstí to zachránili moderátoři, kteří do poslední chvíle vůbec netušili, jestli paní Patrasová vůbec dorazí. Moc ji nepouštěli ke slovu. Momentálně se řeší, zda v tomto stavu vůbec měla být puštěna na obrazovku, byla jednoznačně opilá nebo pod vlivem nějakých léků, a to v pořádku rozhodně není,“ dodal zdroj pro Aha o nedělním trapasu.

Zdroje: Aha, Blesk