Dáda Patrasová prozradila, že má méně plastik než Slováček: Odhalila, co si manžel nechal předělat

Herečka Dáda Patrasová (66) se estetickým úpravám svého vzhledu rozhodně nebrání. Místo plastik vždy ale raději sáhne po omlazující kosmetice, na rozdíl od jejího manželka Felixe Slováčka (79), který má podle herečky být větším fanouškem plastik než ona!

Patrasová je často obviňována z toho, že má obličej upravený plastikami. Herečka ale všechny podobné spekulace vždy vyvrátila a vysvětlila, že kromě permanentního make-upu a plastiky horních víček nikdy žádný jiný zákrok nepodstoupila, píše web Ženy.

Někdy v roce 2000 jsem zkoušela permanentní make-up rtů, který mi dělala Eva Štědrá, manželka Karla Štědrého. A světe, div se, permanent mi vydržel ne tři, ale deset let. Teď nemám nic,“ prozradila Patrasová a dodala, „napadají mě, že mám plastiku obličeje. Nemám. Akorát jsem si v roce 2004 nechala udělat horní víčka. Měla jsem vyplakané oči, protože mi zemřeli oba rodiče. Spodní nemám dělaný.“

Dáda s humorem také dodala, že naopak přeborníkem na plastiky je u nich v rodině její manžel Felix, píše Aha!. „Mám méně plastik než manžel. Ten má horní i spodní víčka,“ svěřila se smíchem.

Patrasová nicméně přiznala, že za svůj mladistvý vzhled vděčí zejména genům, které zdědila po svých rodičích. „Musím přiznat, že moje maminka nepoužívala žádnou kosmetiku kromě mandlového krému. Měla krásnou pleť až do svého skonu. To samé tatínek. Mě baví různé krémíčky a dá se říct, že největší vztah mám ke kosmetice italské,“ řekla na konec herečka.

Zdroj: ahaonline.cz, zeny.iprima.cz, Instagram