Dáda Patrasová opět na veřejnosti: Pózovala za volantem

Bývalá hvězda dětských srdcí, Dáda Patrasová, se po dlouhé době objevila na veřejnosti. Zatímco její manžel Felix Slováček o ní do médií nemluví příliš dobře, ona se schovávala doma. Není se ani čemu divit, když Felix nedávno pro slovenský web Topky pronesl, že Dádě ke štěstí stačí bílé víno koupené ve vietnamské večerce.

Právě alkohol se pro Dádu stal démonem, který jí loni v srpnu zařídil dvouleté odejmutí řidičského průkazu, jak píše na svých stránkách televize Nova. Téměř po roce se ale rozhodla opět usednout za volant. Ale nelekejte se, sama neřídila. Byla pozvána na sraz luxusních vozů. „Paní Patrasovou jsme pozvali. Poslali jsme pro ni nejluxusnější Rolls-Royce Phantom a poté, když chtěla vyrazit domů, tak jsme ji zase odvezli,“ řekl pro televizi Nova prezident Rolls-Royce & Bentley Clubu Martin Kot.

Pokud Dáda trpí závislostí na alkoholu, zřejmě to nebude tak horké, jak to Slováček líčí. Nesmí zapomínat na to, že podíl na manželčině současném stavu má i on sám. Život s ním nikdy nebyl žádný med, jak připomíná web Expres. Jeho slabost pro ženy musí Dáda snášet dodnes, kdy Slováčkovi je už 81 let, a člověk by řekl, že v tomto věku už je takový muž klidný. Nicméně, Dáda se na srazu automobilů ukázala v dobré náladě, ochotně pózovala u aut i za jejich volanty, jak se můžete podívat v galerii webu Expres.

Kromě ní se na akci ukázal také herec Pavel Trávníček nebo hudebník Jiří Burian alias Kapitán Demo. Sraz luxusník vozů se konal už po deváté a prezident Kot si pochvaloval rekordní návštěvnost i velké množství aut, například Maserati nebo Ferrari, kterých bylo dovezeno celkem 83. Na možnost takové auto sama řídit si však Dáda bude muset ještě přes rok počkat.

Zdroje: Tn.cz, Expres, Topky