Dáda Patrasová o své nemoci: Felix se o mě nestará, ten se stará jenom o sebe

Jak jsme si mohli všimnout, vztah Dády Patrasové (66) a jejího partnera Felixe Slováčka (79) je jednou zalitý sluncem a podruhé jsou takřka na nože. Dvojice prošla celou řadou nejrůznějších krizí a přestože vše překonali, opět se nad jejich vztahem stahují mračna.

Dáda Patrasová má za sebou nelehký rok. Nejen že na jaře měla autonehodu, ale její partner Felix jí situaci moc neulehčoval. V jednu chvíli to vypadalo, že jejich manželství skončí rozvodem. Dle informací deníku Extra.cz zpěvačka tvrdila, že podá návrh, ale situace se opět uklidnila a o žádosti o rozvod už nepadlo ani slovo.

Jelikož je vztah Patrasové a Slováčka jako na houpačce, spokojené chvíle netrvaly dlouho. Poté, co Dáda Patrasová onemocněla a její zdravotní stav se zhoršil, situace byla opět mezi partnery vyhrocená. „Není mi lépe, je mi mnohem hůř. Mám dutiny, všechno, úplně v háji. Zatím jsem ještě nedostala antibiotika, užívám různé aspiriny, paranoly a paramexy,“ popsala Dáda Patrasová pro TN.cz své trápení.

Ačkoli se zdá být samozřejmostí, že Felix o svou nemocnou ženu bude s láskou pečovat, dle slov Patrasové se o ni vůbec nezajímá. „Felix to nechytil. On se o mě nestará, ten se stará jenom o sebe,“ svěřila se Dáda a také zmínila, že oba dva žijí svým vlastním životem. „Je klid zbraní, ale nevím, jestli je to lepší. Nevím, co mám říct, že je vlastně lepší. On si žije svůj život a zase já ten svůj.“

Zdroj: Extra.cz, TN.cz