Dáda Patrasová nařkla moderátory Snídaně ze spiknutí. Předvedli dobrý výkon, hájí je Nova

Herečka Dáda Patrasová (66) se po dlouhé době opět objevila na televizních obrazovkách a její zdravotní stav způsobil velký rozruch. Patrasová se nejprve omluvila s tím, že za vše může chřipka, ale následně obvinila také moderátory Miluši Bittnerovou (45) a Pavla Svobodu (53) z toho, že se proti ní spikli! To si moderátoři nenechali líbit a poslali Dádě jasný vzkaz.

Když se Dáda Patrasová minulý týden zúčastnila natáčení pořadu televize Nova Snídaně, nečekala, jaký poprask vyvolá. Diváky totiž nepříjemně překvapil hereččin vzhled. Patrasová byla celou dobu očividně velmi unavená a měla opuchlý obličej, píše Blesk. Ihned po odvysílání se tak začaly šířit spekulace o tom, že na natáčení přišla opilá, což ale Dáda rázně odmítla s tím, že měla chřipku a horečku, jak jsme psali zde.

Diváci se ale její verzi o viróze zdráhali uvěřit, a proto jim Dáda vzkázala, že za to, jak její vystoupení působilo, mohli kromě nemoci také moderátoři, kteří se proti ní údajně spikli. To si ale moderátorská dvojice nenechala líbit a na kritiku se rozhodla reagovat.

„Myslím, že jsme paní Patrasovou hodně podpořili právě kvůli jejímu stavu, tedy jak to jen šlo a s kolegyní podali profesionální výkon, tedy řečeno ve vší skromnosti,“ svěřil se Pavel Svoboda webu Aha!. Bittnerová pak dodala, že má Dádu ráda a váží si jí.

Za moderátorskou dvojici se následně postavila i televize Nova. „TV Nova stojí za prací svých moderátorů, předvedli dobrý výkon a mrzí nás, pokud má někdo jiný názor,“ řekla mluvčí televize deníku Aha!.

Zastání se od diváků nicméně dočkala i Patrasová, pro příště jí ale doporučili, aby si v budoucnu lépe rozmyslela, zda půjde do televize nemocná.

Zdroj: blesk.cz, ahaonline.cz, Instagram