Dáda Patrasová by ráda zamířila na dovolenou do Itálie: Chce se setkat s bývalým milencem Vitem, se kterým jsou stále v kontaktu

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (67) se aktivně připravuje na letní dovolenou a i když zatím nemá přesně vybranou destinaci, nejraději by vyrazila na jih Itálie. Patrasová přiznala, že kromě moře ji do milované Itálie láká i setkání s bývalým milencem Vitem, se kterými jsou stále dobrými přáteli.

Když si Dádin manžel Felix Slováček (80) našel milenku Lucii Gelemovou (40), ona našla podporu v náručí italského podnikatele Vita. Není tak divu, že kontakt udržovali i poté, co se Patrasová k manželovi vrátila. Osobně se nicméně už dlouho neviděli, což by Dáda nyní ráda napravila.

„Zatím nemáme nic konkrétně naplánované, ale chtěli bychom někam k moři a na chalupu. Doufám, že by jely i děti. Nejraději bych chtěla na jih Itálie,“ svěřila Patrasová webu TN.cz a dodala, „určitě bychom se tam potkali s Vitem. Voláme si každý večer, ale viděli jsme se naposledy, když skončil covid.“ 

Vysvětlila také, že ideální destinací by pro ni byla Kalábrie. „Máme tu za sebou spoustu hezkých večeří, západů slunce a návštěv památek, tak by to mohlo být zase,“ cituje herečku web Aha!.

Zda Patrasová na dovolenou vezme i svého manžela Slováčka není jasné. Někteří se domnívají, že za italským milencem se rozhodla vyrazit z trucu, protože její manžel si na svou oslavu narozenin pozval bývalou milenku Gelemovou.

Zdroj: ahaonline.cz, tn.nova.cz, Instagram