Dáda Patrasová a Jaromír Soukup: Je to lynč, napsal a řekl názor o jejím vzhledu

O pořádný rozruch se v poslední době postarala na poli showbyznysu herečka a ikona dětských srdcí Dáda Patrasová (66) s její kauzou ve Snídani s Novou. Ačkoliv jsou nyní všichni proti ní a ona kolem sebe kope a vinu hází na druhé, zastal se jí přeci jen někdo – televizní magnát Jaromír Soukup (54)!

V únoru totiž Dáda vystoupila ve víkendové Snídani s Novou. Už na pohled bylo vidět, že není zcela v pořádku, byla nateklá, vypadala nevyspale. A když mluvila, bylo to také zvláštní. V ten okamžik se ale její fanoušci rozdělili na dva tábory – jeden se jí snaží zastávat, druhý tvrdí, že musela být opilá a měla by se skutečně jít léčit.

Nicméně se jí dostalo zastání ze strany Jaromíra Soukupa, který dokonce mluví o lynči. „Jak žena vypadá, se nekomentuje. Ať už Dáda byla opilá, nebo nebyla, má svůj věk. A říkat, že je opuchlá, jestli má botox, nemá botox, jestli před týdnem byla více nebo méně opuchlá, jestli má lepší vlasy, mi přijde hloupé. To je hate, který se ženským nedělá,“ říká ve videu na svém Instagramu.

Ztrácí půdu pod nohama?

O tom, jak se k tomu vyjádřila sama zpěvačka, jsme psali zde. Na svém instagramu ale nic neuveřejnila, je tak ticho po pěšině. Rozhodně jí ale nepomohlo situaci uklidnit nařčením, že za vše mohou moderátoři Snídaně, kterými byla Miluše Bittnerová a Pavel Svoboda. Z celé situace není šťastná ani samotná Nova, která vše řeší.

Na první pohled se tedy zdá, že Dagmar ztrácí půdu pod nohama, možná i kvůli krachujícímu vztahu s Felixem Slováčkem a jeho partnerkou Lucií Gelemovou, k níž se neustále vrací a zase odchází. „Je pravda, že s Felixem jsme navázali přátelský vztah, a jsem za to ráda. Občas se vidíme a těší mě, že spolu dokážeme na velmi důstojné úrovni komunikovat,“ řekla nedávno Lucie webu ŽivotvČesku.cz.

Musíme tedy doufat, že se oblíbená ikona televizní obrazovky dá co nejdříve do pořádku!

Zdroj: Instagram-Jaromír Soukup, Instagram-Dáda Patrasová, ŽivotvČesku.cz, Vipshow.cz, redakce