Čtvrtý kus na cestě: Roman Vojtek (51) bude počtvrté otcem

Herec Roman Vojtek se na Instagramu pochlubil krásnou novinkou. S manželkou Petrou očekává jejich společné druhé dítě, čtvrté celkově. Roman už totiž má dvě děti z předchozího manželství. Se svou exmanželkou Terezou přivedl na svět dceru Editu (13) a Benedikta (8). Terezu Roman opustil krátce před tím, že než se jim syn narodil, připomíná zpravodaj iDnes.

Od roku 2016 se začal vídat se svou současnou manželkou Petrou, kterou si vzal po tříleté známosti. Mají spolu dvou a půl letého syna Nathaniela, k němuž za pár měsíců přibyde další sourozenec. Petra se svým těhotenstvím pochlubila také na svém Instagramu, a to společnou fotkou. Roman na ní drží snímek z ultrazvuku. Jestli se ale jedná o holčičku nebo chlapce zatím neřekli.

„Fakt jsem chtěla letos rýsovat do plavek, ale nějak to pořád nebylo vidět. Teď už víme proč, Malinká dušička si nás vybrala…a my se na ni s láskou moc těšíme. Náťa bude velký brácha. Já dvojnásobná maminka, maceška a Roman čtyřnásobný otec…bude sranda,“ napsala Petra k fotce a nezapomněla tak zmínit ani Romanovy děti z předchozího manželství. Zřejmě spolu mají harmonický vztah.

Roman zase na svém profilu sdílel dojemné video, kde svou manželku líbá na bříško a hladí ho. „A teď to teprve bude sranda. Miluju Tě,“ okomentoval herec a přidal hastagy #jsemprostekanec a #ctvrtykusnaceste. Jeho fanoušci mu posílají gratulace a zřejmě už zapomněli na to, jakým vyvrhelem se pro ně stal, když svou bývalou ženu opustil měsíc před narozením syna Benedikta.

Zdroje: iDnes, Instagram