Courteney Cox trvá na tom, že princi Harrymu houbičky nedala

Princ Harry nedávno tvrdil, že byl u herečky Courteney Cox doma jako její host a měl čokoládu s houbičkami, které měla v lednici. Herečka ovšem tvrdí něco zcela jiného, píše web TooFab.

Courteney Cox nepotvrzuje ani nevyvrací výpověď prince Harryho o tom, že byl hostem v jejím domě. Ikona seriálu Přátelé však dává jasně najevo, že nebyla jeho dealerem, pokud jde o čokoládu s černými diamanty a houbičkami, kterou prý našel v její lednici během improvizovaného večírku, jenž uspořádala u sebe doma. Cox řekla webu Variety, že si je vědoma tohoto vtipu v Harryho nové knize Spare a řekla, že slyšela, že memoáry jsou zábavné. Narážela tak na to, Že Harryho tvrzení je jen vtip, ale nicméně se rozhodla jej objasnit.

Ačkoli potvrdila, že princ byl hostem v domě a řekla, že pár dní u ní zůstal, herečka uvedla, že to neznamená, že potvrzuje druhou část příběhu. „Neříkám, že tam byly houbičky,“ řekla. „Rozhodně jsem mu je nepodávala.“ Ve své knize, která vyšla na začátku tohoto roku, princ Harry vzpomíná, že byl velkým fanouškem seriálu Přátelé a hluboce se ztotožnil s postavou Matthewa Perryho Chandlera Binga, který si postavu Moniky, kterou hraje Courteney, vezme. Během své cesty do Spojených států v roce 2016 Harry uvedl, že se nakonec prostřednictvím společného přítele ubytoval v domě hollywoodské hvězdy.

„Z domu mého přítele Thomase jsme se dostali do domu Courteney Cox,“ napsal Harry. „Byla to kamarádka Thomasovy přítelkyně a měla více místa. Navíc byla pracovně na cestách a nevadilo jí, když jsme u ní přespali. Nestěžoval jsem jsi. Jako fanouškovi seriálu Přátelé se mi myšlenka, že bych mohl přespat u Moniky, velmi zamlouvala,“ přiznal. „Ale pak se objevila Courteney. Byl jsem velmi zmatený. Zrušili jí snad práci? Nemyslel jsem si, že mi přísluší se na to ptát. Navíc jsem si říkal, jestli to znamená, že musíme odjet.“

Tehdy, napsal Harry, se Cox rozhodla uspořádat jeden ze svých velkolepých večírků. Podle královských slov Harryho a jeho kamaráda bavil Will Arnett, než se konverzace přesunula do kuchyně. „Pak, možná aby se nás zbavil, zavedl mě a mého kamaráda k lednici, ze které vytáhl nealkoholický nápoj. Když byly dveře otevřené, spatřili jsme obrovskou krabici čokolády s černými diamanty a houbičkami,“ vzpomínal Harry. „Někdo za mnou řekl, že jsou pro všechny. Poslužte si, kluci. S kamarádem jsme jich několik popadli, zhltli je a zapili tequilou.“ Později během oslav Harry napsal, že měl halucinace, kdy se odpadkový koš v Courteneyině koupelně proměnil v zející tlamu příšery.

Zdroj: TooFab, Variety, Spare