Conor McGregor chtěl napadnout partnera Megan Fox na předávání hudebních cen MTV

Bojovník Conor McGregor údajně slovně napadl partnera Megan Fox na červeném koberci při předávání hudebních cen MTV, píše portál Yahoo.

Hádku, která nebyla vlastně nikdy ukončena, údajně vyvolalo odmítnutí Machine Gun Kellyho pořídit společnou fotografii s McGregorem. Hádka se údajně odehrála kvůli banální záležitosti. Machine Gun Kelly, který v neděli večer vystoupil po boku Megan Fox na předávání hudebních cen MTV, se údajně odmítl vyfotit s Conorem McGregorem.

Hudebník, kterému nejsou cizí veřejné potyčky, údajně reagoval na bojovníka nepříjemným způsobem. Slova, která použil hereččin nový přítel, byla údajně tak hrubá, že McGregora přiměla k přehnané reakci. Ir, který si v červenci zlomil holenní kost v zápase s Dustinem Poirierem, se údajně tak rozohnil, že se pokusil jít do bitky.

Směrem k blonďatému hudebníkovi se ozval úder, do cesty se mu postavili tři lidé a McGregora naštěstí zadrželi.

K fyzickému střetu tedy nedošlo pouze a výhradně díky zásahu bodyguárdů, i když McGregor poté uvedl jinou verzi toho, co se stalo. „Nic se nestalo, ani ho neznám. Bojuju jen s jinými skutečnými bojovníky, ne s bezvýznamným Vanillou Icem (Pozn. redakce: Vanilla Ice proslulý je rapper). Vím o něm jen to, že je s Megan Fox,“ řekl McGregor v rozhovoru, který byl natočen krátce po údajném pokusu o napadení.

Zdroj: Yahoo