Co se dělo po Českém slavíkovi, když kamery zhasly? Sezení na zemi, zmatený Janda i líbačka Terezy Pergnerové

Letošního Českého slavíka máme za sebou. A protože se jedná o velkou událost, tak se musí řádně oslavit. Jak vypadal večírek na baru po skončení vysílání?

Letošní České slavíky máme už za sebou. A jak informovalo iDnes, absolutní vítězkou se stala Lucie Bílá, která vyhrála také v kategorii Zpěvačka. Co se týče zpěváků, vyhrál opět Marek Ztracený.

Ztracený Janda

Rocker Petr Janda (80) byl při odchodu trochu zmatený, napsal Blesk. Když se snažil najít východ, nastoupil do výtahu, aby sjel dolů, ale nemohl trefit správné patro s východem. Manželka Alice měla zase jiné starosti. Tu tak bolely nohy, až si raději boty sundala úplně a šla bosa. Pobíhala bosa nejenom po Fóru Karlín, ale také venku po ulici, když nasedala do auta.

Místo židlí schody

Několik celebrit si udělalo pohodlí na zemi na schodech. Pavel Callta byl v obložení žen, mezi nimiž byla i herečka Markéta Stehlíková, kterou můžete znát z role Karly z Ulice. Ta si podle Blesku prý na schodech i málem ustlala.

Na schody se usadila i Patricie Pagáčová s manželem.

Ztracený kožíšek Borhyové

Moderátorka TV Nova Lucie Borhyová při odchodu zjistila, že nemůže najít nový tmavomodrý kožich ze Španělska. A tak začalo velké hledání. Kožíšek naštěstí našel šikovný PRista ze zákulisí.

Líbačka Pergnerové

Moderátorka Tereza Pergnerová a její muž Jiří Chlebeček jsou jasným důkazem toho, že i po několika letech nemusí láska vypršet! Jsou spolu víc než 15 let, a přesto spolu celý večer laškovali. Došlo i na pořádnou líbačku!

Rande Peroutky a Bezděkové

Příjemný večer jistě měla Česká Miss 2016 Andrea Bezděková a herec Milan Peroutka. Ti se spolu celý večer bavili. O zábavu měli evidentně postaráno, vtipný Milan tak moc bavil Andreu, že se modelka neudržela a upřímně se od plic smála na celé kolo. Dokonce mu dala i pusu.

Brzké odchody domů

Letošní Český slavík se oproti jiným ročníkům protáhl a trval až do půlnoci, což bylo evidentně na některé už moc. Ještě během přenosu odešla zěpvačka Monika Bagárová a moderátorka a herečka Dana Morávková s manželem Petrem Maláskem.

Naopak největšími držáky byla Lucie Borhyová, Rey Koranteng a kapela Mirai.

Zdroj: Blesk, iDNES, Instagram