Co prozradil Michal Penk o Ivetě Bartošové, a proč jí nedokázal pomoci

Zpěvák Michal Penk byl jedním z partnerů Ivety. Vyjádřil se, jak zpěvačka ve skutečnosti vnímala první lásku Petra Sepéšiho a jak to ovlivnilo její celý život.

Web youi uvádí, že Iveta Bartošová byla svou první láskou úplně posedlá, ale sám Sepéši Bartošovou až tak vážně nebral. Citují Michala Penka:

„Jemu bylo úplně jedno, jestli ji podvádí s ženami nebo muži. Několikrát jsem se s ní o tom osobně bavil. Jemu na ní příliš nezáleželo, ale u ní to bylo přesně naopak. Ona mu odpustla naprosto všechno, ale její duše tím strašně trpěla,“ prozradil Penk.

Bartošová si nesla svou nenaplněnou lásku v duši dál, a nezachránil to ani vztah s Ladislavem Štaidlem, ani narození syna Artura. Své city k Sepéšimu v sobě držela po celý život. Zklamaná životem se uchýlila k alkoholu a lékům.

V těch nejtěžších chvílích před její sebevraždou se jí Michal Penk snažil pomoci. Sám se totiž pokusil o sebevraždu a poznal okamžitě, že Iveta potřebuje pomoc.  „Když jsem asi před rokem viděl záznam koncertu, kde jí selhával hlas a všichni se jí smáli, málem mi puklo srdce. Iveta byla nemocná a nezasloužila si to. Sehnal jsem si na ni číslo a chtěl jsem ji vytáhnout do úplně jiné společnosti, kde by se trochu uvolnila a cítila bezpečně,“ cituje Michalova slova deník Blesk.

Michal se snažil se k ní tehdy dostat, ale bylo to nemožné. V cestě mu stál Ivetin ochránce Josef Rychtář. „Řekl mi, že Iveta spí a jméno Penk nezná. Evidentně manažer, jak se patří. Poprosil jsem ho, aby se mi ozvala, ale nestalo se. Vzkaz se k ní pravděpodobně ani nedostal,“ zoufá si zpěvák, který je dodnes šokován způsobem, jakým si Iveta vzala život.

zdroj: Youi.cz, Blesk.cz, Instagram