Co na sebe práskla nová královna krásy? Nejoblíbenější jídlo je svíčková!

Česko má novou královnu krásy pro rok 2022. Stala se jí Krystyna Pyszková (23), rodačka z Třince. Co na sebe Miss Czech Republic 2022 práskla na sociálních sítích a v rozhovorech, mapuje Stream. Její nejoblíbenější jídlo je svíčková!

1. Dokonalé míry 86-59-89

Během přípravy na finálový večer plnily dívky mnoho výzev – talentové, sportovní i plavkové. Krystyna vyhrála výzvu s názvem Tom model.

2. Šťastně zadaná

Missí nemoc prý nehrozí! ,,Pokud bychom se měli s partnerem rozejít, nebylo by to kvůli Miss,“ zmiňuje vítězka.

3. Chytrost předchází krásu

Studuje právnickou fakultu v Praze a business administration na univerzitě MCI v Innsbrucku. Nová královna krásy je nejen krásná, ale také chytrá a ambiciózní!

4. Zastánce přirozené krásy

Krystyna sama říká: ,,Chtěla bych ukázat dívkám, že mohou být krásné i tak, jak jsou.“ Uvidíme, jaký názor bude mít za pár let.

5. Vzdělává děti v Tanzanii

Krystyna rozjela vlastní projekt na vzdělávání dětí v Tanzanii. Jeden z důvodů, proč byla horkou kandidátkou na vítězství, byl právě její charitativní přesah. Ten se hodnotí zejména na světové soutěži Miss World, na které bude Krystyna Českou republiku reprezentovat.

6. Hudební talent

Krystyna hraje na příčnou flétnu a na housle. Kromě hudebních koníčků miluje posilování a jízdu na koni, píše Frekvence1.

7. Perfektní výška 181 cm

Vítězka se pyšní nádhernou výškou 181 cm, uvádí Miss Czech Republic.

8. Nejoblíbenější jídlo je svíčková od babičky

,,Nepohrdnu žádným jídlem, avšak svíčková od babičky je prostě jednička.“

Zdroj: frekvence1.cz, stream.cz , missczechrep.cz, Instagram