Cikindeles: Slovenský metalový zpěvák se převléká za babičku!

Metalový zpěvák ze slovenské kapely Patriarcha Band se z hudebníka posunul na nový level a pod pseudonymem Cikindeles své fanoušky oslňuje nejen povedenými fotografiemi, které má na svědomí žena jeho srdce, ale také videi, která představují jeho život od dob, kdy se dostal k metalu. Fanoušci jeho sérii videí naprosto zbožňují a my víme proč!

Na vtipných scénkách ze svého života se totiž v hlavní roli podílí jen a pouze tento metalový zpěvák, který se nezastaví před ničím. A to míníme v dobrém smyslu, jelikož se neobává udělat si ze sebe legraci a převléci se do ženského oblečení a „udělat“ ze sebe třeba svou matku či zahrát svou vlastní babičku!

Slovenští i čeští fanoušci kapely, a především Cikindelese, mají tak možnost na sociálních sítích sledovat jeho dospívání. Ve videích získávají nejen náhled na to, jak je „těžké“ být metalista, ale také tipy na kvalitní metalové kapely. V posledních sériích dokonce začal natáčet kuchařská videa, kde sám sebe jako vlastní babička učí vařit.

Nedávno se mohli jeho fanoušci také zapojit a vybrat jméno nové postavě v jeho životě, první lásce. Není divu, že teď jeho „láska“ vystupuje ve svém životním seriálu jako Brunča, tedy Brunhilda.

Znáte tohoto dlouhovlasého a nepřehlédnutelného slovenského zpěváka? Nejspíš ano, ale zřejmě jste netušili, jaká je to veselá kopa.

Zdroj: Instagram, Patriarcha Band, redakce