Chytá móresy od Kolečka? Vignerová pařila se svým ex i na ulici. Skončila s chlapskou společností v taxíku

Od svatby Anety Vignerové a Petra Kolečka už utekla nějaká doba. Pár spolu obráží společenské akce ruku v ruce. Výjimkou ale byla poslední módní přehlídka, kam Aneta dorazila sama bez manžela. A pořádně to rozjela!

Ještě nedávno byl milostný trojúhelník Vignerová, Kolečko, Nesvačilová jednou z nejsledovanějších kauz v českém rybníčku. Tomu ale učinila přítrž nečekaná svatba scénáristy s modelkou, a to navíc v den, kdy měl Kolečko odlétat s Nesvačilovou na dovolenou. A zatímco se pár začal objevovat na všech společenských akcích spolu, neznamená to, že si Aneta nedokáže užít chvíle bez něj. Ale právě naopak! Po přehlídce totiž řádila jako z řetězu utržená, uvádí magazín Šíp.

„Po přehlídce jedu rozhodně domů, žádná party nebude,“ dušovala se pro Blesk.

A své slovo by možná dodržela, kdyby nepotkala svého kamaráda Petra Poláka a svého ex Davida Krause, se kterým i po rozchodu udržuje dobré vztahy. Oba pánové modelce dělali celý večer společnost, u baru padal jeden panák za druhým a modelka navíc mezi hospodskými stoly předvedla soukromou přehlídku, kdy jí oba pánové ještě navíc tleskali do rytmu.

To ale byl jen začátek. Večírek totiž pokračoval i na ulici. Vignerová pak padla ještě navíc Krausovi kolem krku a její minisukně se jí vykasala až nad zadek.

Nakonec kolem půlnoci Kraus s Polákem naložili modelku do taxíku, aby jí odvezli domů. Že by se teď celá situace obracela a Kolečko se začalo točit opačným směrem?

Zdroj: šip.denik.cz, blesk.cz, Instagram