Chýlková dotančila. Jan Kraus to nenese dobře!

Herečka připouští, že vyšší věk se odrazil na jejím výkonu. V šedesátce prostě nedokázala udržet krok se soupeřkami mladšími o více než generaci.

Na to, aby kývla na účast v české televizní show StarDance, když hvězdy tančí, prý herečku namluvili manžel Jan Kraus a syn Jáchym. Oba ji poctivě chodili podporovat na přímé přenosy, kde byla nejstarší tanečnicí. Nyní to Jan Kraus nenese dobře…

Herečka připouští, že vyšší věk se odrazil i na jejím výkonu, protože v šedesátce prostě nedokázala udržet krok se soupeřkami mladšími o více než generaci. Dala však do tance všechno a to, že vypadla jako druhá, jí bylo líto. Vždyť jak před časem prozradila i v rozhovoru, doufala, že se tímto podzimem protančí. Nakonec se to nepodařilo, z kola ven šla hned poté, co diváci vyřadili nejstaršího účastníka Davida Prachaře.

Show opouštěla ​​nerada z několika důvodů. Třeba proto, že se tam sešla skvělá parta. Kromě toho má ráda výzvy a velmi ji mrzelo, že pro ni předčasně vypadl i její partner Jan Tománek. Tanečník, který byl v předchozích ročnících členem poroty, proto od ní obdržel speciálu cenu útěchy s osobním věnováním. Chvíle, které strávila při trénincích a na parketu, prý patřily k těm nejkrásnějším v životě, řekla při loučení. Ale Krausovi, který seděl v hledišti a mračil se, hned zdůraznila, že samozřejmě myslela jen chvíle taneční. A co ji mrzelo nejvíc? To, že už nedostala možnost ukázat tanec, na který se speciálně těšila, a to dramatické pasodoble. A smutní mohou být i diváci, co ji poslali domů, neboť právě toto latino by dvěma nejen nejstarším, ale i nejvyšším tanečníkům StarDance určitě sádlo a na parketu by vynikly.

Podzim tedy Chýlková nebude mít taneční, ale rozhodně nesedí doma. Nyní totiž může chodit na přímé přenosy bez stresu a užívat si show jen jako divačka. A samozřejmě i bujaré večírky, které po každém kole následují. No měla i další společenské povinnosti, například rozhlasové a televizní interview o svém působení v soutěži, ale také filmovou premiéru nového filmu Jak přežít svého muže.