Chris Pine prozradil, jak to doopravdy bylo s dramatem kolem plivnutí od Harryho Stylese. Nikdy na něj neplivl

Herec Chris Pine se v rozhovoru pro Esquire rozpovídal o incidentu mezi ním a zpěvákem Harrym Stylesem a podělil se o to, co mu Styles v tu chvíli řekl, píše web TooFab.

Pět měsíců poté, co se na internetu strhla mela, se Chris Pine svěřuje s tím, co se skutečně stalo v případě plivnutí – dnes již proslulé internetové debaty, kdy fanoušci zpochybňovali, zda na Chrise Pinea jeho kolega z filmu Don’t Worry Darling Harry Styles na filmovém festivalu v Benátkách plivnul, či nikoli.

V rozhovoru pro časopis Esquire v rámci videa uvedl 42letý Pine tuto kontroverzi na pravou míru. Jak již dříve tvrdil, herec uvedl, že Styles na něj neplivl, nicméně si vzpomněl, co mu zpěvák během onoho populárního okamžiku řekl.

„Harry na mě neplivl. Harry je opravdu milej,“ vysvětlil herec, který si zahrál v nadcházejícím filmu Dungeons & Dragons: Čest zlodějů. „Snažil jsem se na to přijít. Byl jsem tehdy v letadle se svou publicistkou. Letěli jsme z Benátek a já spal, skvěle jsem se v letadle bavil. Miluju letadla. Vzbudila mě a řekla mi, že musíme vytvořit zprávu o tom, co se stalo v Benátkách. Když jsem se jí zeptal o čem, řekla, mi, že o tom, jak na mě Harry plivnul. Vůbec jsem netušil, co se stalo,“ řekl Pine. „Ukázala mi to. A skutečně to vypadá, jako by na mě Harry plivnul. On na mě ale neplivl.“

A co se týče toho, co mu Styles řekl? „Myslím, že se sklonil a řekl něco jako: Jsou to jen slova, že?“ Pine si vzpomněl, že tahle poznámka byla takovým malým vtipem mezi herci.

Pineova publicistka tehdy vydala prohlášení, v němž popřela zvěsti o tom, že Styles na hvězdu Star Treku plivl. „Je to směšná historka, naprostý výmysl a výsledek podivné online iluze, která je zjevně klamavá a umožňuje hloupé spekulace,“ řekla Pineova zástupkyně TMZ. „Aby bylo jasno, Harry Styles na Chrise Pinea neplivl. Mezi těmito dvěma muži panuje pouze respekt a jakékoli naznačování opaku je nehorázným pokusem o vytvoření dramatu, které prostě neexistuje.“

Foto: Esquire, TooFab, TMZ