Chce snad naštvat Čechy? Simona Krainová se zase chlubí svým bydlením!

Simona Krainová se vždy uměla obracet, a tak nyní může pobývat ve více nemovitostech, které jí patří. Ani neví, kam dřív skočit. S rodinou žije v pražském bytě v Dejvicích, útulný domek mají ve středních Čechách a více než rok vlastní apartmán v Dominikánské republice. A to se ještě chystá přikoupit další…

Byt v Dejvicích je luxusní nejen svojí rozlohou, má totiž rovných 400 metrů čtverečních. Vznikl spojením dvou bytů, ten druhý před lety odkoupila od své kamarádky Dary Rolins a vytvořila opravdu velkolepé bydlení. Jenže poté, co do rodiny přišly děti a přibyli dva psi, byt dostal zabrat, a byl již řádně zdevastován. Po několikaměsíční rekonstrukci je to však opět nádhera.

Simona za tu dobu našla azyl v Dominikánské republice, kde má její rodina druhý domov. A rozhodně také není k zahození. „Našli jsme si místo na severu Dominikány, kde není ještě moc ten turistický ruch. Jsou tam hlavně místní lidé a spousta surfařů. Běhají tam divocí koně, pláže jsou úplně prázdné a nepotkáte tam ani živáčka,“ pochvaluje si modelka.

A co chalupa ve středních Čechách? „Je to nádherné místo, které především miluje Bruno, protože tam má rybník a chytá ryby, ale není čas tam chodit. Navíc i něco stojí provoz, tak do budoucna uvidíme, jak s touto nemovitostí naložíme,“ dodala úspěšná modelka.